Hasköy Altus servisi

Altus Servisi Yetkili Servisi
TR
Firma :

ROTA TEKNİK

Sektör : Teknik Servis
İlçe : Altındağ
Şehir :
Ankara
Telefon :
Adres :
Ankara Bölge Servis
Firma :

Hasköy Altus servisi, hayatınızı kolaylaşyıran beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için altus servis ihtiyaçlarınızda teknik servis hizmeti vermektedir., altus servisi bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefon ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz.
tr
38000
TR
Link : http://servisiiz.com/altindag-haskoy-altus-servisi-ankara/

Hasköy Altus Servisi

Altus Servis Hasköy’de en kaliteli teknik servisi, müşteri memnuniyeti anlayışı ile İhtiyaç olunan durumlarda, müşterilerimizin kullandığı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima cihazlarının aralıklı bakımlarını, montajlarını ve onarım gibi servis işlemlerini, uzman teknisyenlerimizle hızlı bir şekilde yapıyor. Hayatımızı bizler için kolaylaştıran bu cihazların zaman zaman bozulduğuna, hata ve arıza verdiğine siz de tanık olmuşsunuzdur. Nedenlerine bakarsak, kullanıcı kaynaklı veya dış etkenlerden dolayı birçok arıza türü sayılabilir.

Tüm sorunlarınız için Hasköy altus servisi ile iletişime geçiniz.

altus-yetkili-servisi-haskoy-altindag-ankara-klima-kombi-teknik-servis

Altındağ Hasköy Altus Servisi, Hasköy Altus servisi, klima, kombi,tamir bakım montaj altındağ altus servisi, sökme takma servisi hizmetleri. Adres ve iletişim telefonu

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!