Antalya Altus Teknik ServisiAntalya Teknik Servis
Teknik Servis

Altus Teknik Servis, Antalya bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

Antalya Altus Kombi Servisi
Kombi Servisi

Altus Kombi servisi, Antalya Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Altus teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Antalya Altus Klima Servisi
Klima Servisi

Altus Klima Servisi, Antalya Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Altus teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Altus Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

Antalya İlçelerindeki Altus Servisi Asağıda Listenemektedir...


Antalya Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi.: 444 0 888

MANAVGAT (ÇARŞI)

Telefon: 02427463018
AŞAĞI HİSAR MAH. 4533 SK. NO:20/B
kafalim@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (GÜLLÜK )

Telefon: 02422470303
KIŞLA MAH. 35. SK. NO:5/A
serhat.itak@servis.arcelik.com.tr

SERİK (ÇINARALTI)

Telefon: 02427227119
YENİ MAH. KÜRÜŞ CAD. NO:21
alkanh@servis.arcelik.com.tr

ALANYA (JANDARMA)

Telefon: 02425125504
GÜLLER PINAR MAH. OSMAN HOCA SK. NO:1
memisunlu@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (DOĞU GARAJI)

Telefon: 02423113434
KIZILTOPRAK MAH. 905 SK. NO:1-2-3
atillad@servis.arcelik.com.tr

GAZİPAŞA

Telefon: 02425724475
GAZİ MAH. KARANFİL SK. NO:4
uzeyirozer@servis.arcelik.com.tr

KORKUTELİ

Telefon: 02426430316
UZUNOLUK MAH. MEHMET AKİF ERSOY BLV. NO:87
osman.kok@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (ZERDALİLİK)

Telefon: 02423216007
ZERDALİLİK MAH. 1392 SK. NO:4
katmerk@servis.arcelik.com.tr

KORKUTELİ

Telefon: 02426430316
UZUNOLUK MAH. MEHMET AKİF ERSOY BLV. NO:87
osman.kok@servis.arcelik.com.tr

KEMER

Telefon: 02428146920
KEMER YENİ MAH. DÖRTYOL CAD. NO:49/1
serap.salincakli@servis.arcelik.com.tr

AKSEKİ

Telefon: 02426782481
HACI İLYAS MAH. ATATÜRK CAD.
erdogan.erdogan@servis.arcelik.com.tr

MANAVGAT (BAHÇELİEVLER)

Telefon: 02427433743
BAHÇELİEVLER MAH. DEMOKRASİ BLV. NO:70/A
kadir.ozkan@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (DOKUMA)

Telefon: 02423452525
YEŞİLTEPE MAH. ZİYA GÖKALP CAD. TUNCER APT. NO:36/A-B
yilmaze@servis.arcelik.com.tr

KUMLUCA

Telefon: 02428870888
MEYDAN MAH. DEFNE CAD. İLHAN ŞAHİN APT. NO:11/2
hasan.akkelle@servis.arcelik.com.tr

ALANYA (SARAY)

Telefon: 02425120099
SUGÖZÜ MAH. 610 SK. NURİ SİPAHİOĞLU APT. NO:31/10
aydin.cin@servis.arcelik.com.tr

KAŞ-2

Telefon: 02428362552
ANDİFLİ MAH. ELMALI CAD. HALK KONUTLARI SK. NO:5
ahmet.sen@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (MEVLANA)

Telefon: 02423117878
MURATPAŞA MAH. 580 SK. NURSEV APT. NO:3/A
erdogan.ozkan@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA NAKLİYE MONTAJ

Telefon: 02423420000
ALTINOVA SİNAN MAH. ANSO SK. NO:77
antmer@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (MEVLANA)

Telefon: 02423117878
MURATPAŞA MAH. 580 SK. NURSEV APT. NO:3/A
erdogan.ozkan@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (ZERDALİLİK)

Telefon: 02423216007
ZERDALİLİK MAH. 1392 SK. NO:4
katmerk@servis.arcelik.com.tr

ANTALYA (GÜLLÜK )

Telefon: 02422470303
KIŞLA MAH. 35. SK. NO:5/A
serhat.itak@servis.arcelik.com.tr

YEŞİLBAHÇE ŞUBE

Telefon: 02423281414
YEŞİLBAHÇE MAH. ÇINARLI CAD. NO:17 erdoganozkan@servis.arcelik.com.tr

Antalya Altus beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; Antalya bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. Antalya Altus ekibi servis olarak, Altus markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Antalya'da Altus ürünlerinde arıza olan müşteriler, Altus teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, Antalya Altus kombi bakım ve Antalya Altus kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

Antalya Altus Servisi Antalya Altus Servisi 444 63 33 5 1 yorum 5.00

√ Antalya Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Antalya Altus Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Altus beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Antalya Altus kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Antalya Altus teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Antalya Altus teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Antalya'da Altus ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Antalya Altus teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü Antalya Altus Teknik Servis Hizmeti

Antalya'da Altus teknik - tamir servisi olarak Antalya’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Altus kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Antalya Altus Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

Antalya Altus Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. Antalya Altus Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Altus kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Altus teknik servis, bozulan Altus yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Altus klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Altus Antalya teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Altus teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Altus Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Antalya Altus teknik servisi olarak çözüm sunulan Altus ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Altus kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Altus kombi ateşleme yapmıyor, Altus kombi fan motoru arızası. Altus kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi ana eşanjör arızası.  Altus kombi basınç tankı hava kontrolü, Altus kombi sesli çalışıyor, Altus kombi arızaları. Altus kombi e1 arızası çözüm, Altus kombi e4 arızası resetleme,  Altus ruby kombi su basma musluğu. Altus kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Altus kombi ep arızası nedir, Altus doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Altus kombi Anakart , Altus elektronik kart tamiri, Altus buzdolaplarında buzlanma sorunu, Altus buzdolabı motoru çalışmıyor.  Altus buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Altus buzdolabı ayarı, Altus çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Altus bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Altus bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Altus klimalarda çalışmama sorunu, Altus çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Altus buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Altus bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Altus çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Altus fırınlarda ısınmama sorunu, Altus Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Altus klima demontajı ve montaj, Altus klima sökme takma, Altus klimacı, Altus klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. Antalya Altus arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Altus teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Altus marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Altus kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Antalya Altus Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını Antalya Altus klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Antalya’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla Antalya Altus Servisi Hizmetleri

Antalya Altus teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Altus Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.