Antalya Buderus Servisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Buderus Yetkili Servisi
TR
Sektör : Buderus Teknik Servis
Telefonu :
Yetkili / Özel : BUDERUS YETKİLİ SERVİS, YETKİLİ SERVİS
Firma :

Antalya Buderus Servisi

Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
yorum bölümüncen firmanızın adres telefonu ve email adresinizi bildiriniz...
Buderus Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Buderus beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Buderus servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Antalya Buderus Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Buderus Servis Bakım Tamir Montaj Buderus Kombi Servisi Buderus Klima Servisi
Antalya Buderus Servisi, buderus servisi bakım tamir montaj ve arıza sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefon ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Buderus Kombi Servisi Bakım Tamir Montaj Buderus Kombi Bakım Buderus Klima Servisi Buderus Kombi Oda termostatı Servisi Buderus Kombi Oda termostatı Servisi Buderus Klima Kumanda
tr
38000
TR

Antalya buderus servisi, buderus kombi servisi Antalya, buderus kombi servisi Antalya, buderus Antalya servisi, buderus Antalya Buderus kombi eşanjor arıza sıcak su gelmiyor arizasi servis çağır. buderus Antalya Buderus kombi petekler ısınmıyor arızası servis çağır.buderus Antalya oda termostatı servisi.

Antalya Buderus Servisleri 

antalya-buderus-servisleri
ÖZ UĞUR ISITMA VE SOĞUTMA MEYDAN KAVAĞI MAH. ŞEHİTLER CAD. DÜRİYE SABAHAT APT. NO:25/ B
MURATPAŞA-Telefon:02423112113ÖZÇELİK EKOTEK ISITMA SOĞUTMA SİST.
AVNİ TOLUNAY CAD.MUSA KAYA SİT.A BLOK 64/2
MURATPAŞA-Telefon:02423127496STAR TEKNİK HACET MAH BÜYÜKHASBAHÇE CAD
NAZİFOĞLU SOK,NAZİFOĞLU APT 3/D
ALANYA-Telefon:02425112531

ATALAY TEKNİK
YILDIZ MAH.219.SOK. ÖZCAN APT. 20/D
MURATPAŞA-Telefon:02423355246

GÜVEN TEKNİK-
YENİ MAH 520.SOK KARDELEN APT.NO:1/B
FİNİKE-Telefon:02428552120

AKDENİZ TEKNİK ISITMA-SOĞUTMA
TOROS MAH. 822 SOK. NO:22/2 ETİ SİTESİ B BLOK
KONYAALTI-Telefon:02422440765

Antalya Buderus Yetkili Servisi

Hizmetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirmek için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için değerlidir. Hizmetlerimizi geliştirmek için önerilerinizi bize yazın!

Yeni iş geliştirme, müzakere ve yatırım ile ilgili temel ihtiyaçlarınıza destek verebiliriz. Müşterilerimize en etkili öneriler ile ilham veriyoruz. Geniş alan yelpazemizden seçim yapabilirisiniz. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın!

One thought on “Antalya Buderus Servisi”

  1. İyi günler ! 10-12- 2018 tarihinde kombim de meydana gelen su kaçağı ile ilgili olarak servisinize başvurdum.Ummadığım kısabir sürede geri dönüş yaparak ilgili personel gelip arızaya müdahele etti.Arızalı olduğunu söylediği tuş takımını değiştirerek , genel bakım olarak da filtrelerin temizliği ve elektirik süpürgesi tutarak temizlik yapılmış olup adına genel bakım diyerek ne baca temizliği nede fan temizliği yapılmamış olup 99.95 Tl ücret yazılmıştır.Teşhis olarak yoğuşma eşanjörünün delik olabileceği regülatör testi diye bir tabir kullanılarak suyu tamamlayarak kombiyi devreye sokarak 3-4 saat çalıştırın sonra kapatıp kontrol edin diye işlemi bitirip faturayı keserek gitmiştir.Kombimde tuş takımı değişikliği dışında değişen bir şey olmamış kaçak aynı şekilde devam etmektedir.(Kombiyi kapattığımda bellibir süre sonra su boşalmakta) Servis görevlisine telefonla kombide değişen bir şey olmadığını kaçağın aynı şekilde devam ettiğini belirttim.Bana kombiyi kapatmamam gerektiğini sürekli çalışmasının daha iyi sonuç vereceğini ve tasarruf yapacağım gibi konu ile ilgisiz saçma sapan şeyler söyledi.Kombinin 7/24 yanması mecburmuş gibibir hava yarattı.Sonuç olarak servisinizden hiç menmun kalmadığım gibi sorunum devam etmekte olup Kaçakta servis elemanının dediği gibi regülatör veya yoğuşma eşanjöründen değil Ana eşanjörden gelmektedir. Sorunumla bilgili bir servis elemanının ilgilenerek mağduriyetimin giderilmesini aksi takdirde tüketici hakem heyetine müracaat edeceğimi bildirir gereğinin yapılmasını rica ederim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir