Arçelik Kombi E03 Arızası Sebebi ve Çözüm

Kombi Servisi

Arçelik Kombi E03 Arızası Sebebi : Hava basınç anahtarı arızası

Kombinize yerleştirilmiş olan hava basınç anahtarı (presostat) sayesinde atıkgaz çıkış veya taze hava girişinde herhangi bir problem (geri tepme, tıkanma vs…) olması durumunda cihazınız kendini emniyete alır ve ekranda E03 kodu okunur. Bu durumda lütfen size en yakın Arçelik Yetkili Servisine başvurunuz.

Arçelik Kombi E03 Arızası Sebebi ve Çözüm” description=”Arçelik Kombi E03 Arızası Sebebi : Hava basınç anahtarı arızasıKombinize yerleştirilmiş olan hava basınç anahtarı (presostat) sayesinde atıkgaz çıkış veya taze hava girişinde herhangi bir problem (geri tepme, tıkanma vs…) olması durumunda cihazınız kendini emniyete alır ve ekranda E03 kodu okunur. Bu durumda lütfen size en yakın Arçelik Yetkili Servisine başvurunuz.

arcelik-servisleri” tax_operator=”0″ order=”asc” orderby=”title”]
Next Post

Arçelik Kombi E04 Arıza Kodu Sebebi

Alev kaybı nedeniyle emniyet hatası: Bu durumda lütfen size en yakın Arçelik Yetkili Servisine başvurunuz Arçelik Kombi E04 Arıza Kodu Sebebi” description=”Alev kaybı nedeniyle emniyet hatası: Bu durumda lütfen size en yakın Arçelik Yetkili Servisine başvurunuz. arcelik-servisleri” tax_operator=”0″ order=”asc” orderby=”title”]

Subscribe US Now