Bursa Altus Teknik ServisiBursa Teknik Servis
Teknik Servis

Altus Teknik Servis, Bursa bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

Bursa Altus Kombi Servisi
Kombi Servisi

Altus Kombi servisi, Bursa Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Altus teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bursa Altus Klima Servisi
Klima Servisi

Altus Klima Servisi, Bursa Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Altus teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Altus Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

Bursa İlçelerindeki Altus Servisi Asağıda Listenemektedir...


Bursa Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi.: 444 0 888

BURSA (İHSANİYE)

Telefon: 02242476767
İHSANİYE MAH. KANUNİ CAD. GİZEM 3 APT. NO:28/A ibrahim.kalfa@servis.arcelik.com.tr

BURSA (GÖRÜKLE)

Telefon: 02243244500
GÖRÜKLE MAH. PAMUCAK SK. NO:10
mursel.ozay@servis.arcelik.com.tr

BURSA (HEYKEL)

Telefon: 02242248074
NALBANTOĞLU MAH. AKBIYIK CAD. NO:8/2
remzi.yildirim@servis.arcelik.com.tr

BURSA (MESKEN)

Telefon: 02243643233
EĞİTİM MAH. PROF. TEZOK CAD. NO:176
kayabasir@servis.arcelik.com.tr

BURSA (BEŞEVLER)

Telefon: 02244520014
BEŞEVLER KONAK MAH. YASEMİN SK. NO:9
yilmazser@servis.arcelik.com.tr

BURSA (FOMARA)

Telefon: 02242206000
AKTARHÜSSAM MAH. ILGARLAR SK. NO:20/22A
sevilmism@servis.arcelik.com.tr

BURSA (AKPINAR)

Telefon: 02242415253
AKPINAR MAH. AYDIN SK. NO:15/A
tanerozer@servis.arcelik.com.tr

BURSA (YEŞİLŞEHİR)

Telefon: 02242561300
PANAYIR MAH. 3. PINAR CAD. NO:251/B
ahmet.ozturk@servis.arcelik.com.tr

BURSA (KOĞUKÇINAR)

Telefon: 02242714040
GÜLBAHÇE MAH. DEMİRYOLU CAD. NO:10
ugur@servis.arcelik.com.tr

BURSA NAKLİYE MONTAJ

Telefon: 02242160022
ATICILAR MAH. ESKİ GEMLİK YOLU CAD. YEŞİM SK. NO:4/1
tuncay.kahraman@servis.arcelik.com.tr

GEMLİK

Telefon: 02245142090
HAMİDİYE MAH. KROM SK. NO:39
ozgok@servis.arcelik.com.tr

MUDANYA (BURSA)

Telefon: 02245541926
YALI MAH. DÖRTÇELİK CAD. NO:83
akkaya@servis.arcelik.com.tr

İNEGÖL

Telefon: 02247770333
SİNANBEY MAH. MURAT CAD. NO:14
aysev@servis.arcelik.com.tr

İNEGÖL (CUMA)

Telefon: 02247155002
CUMA MAH. ATATÜRK BLV. HASTANE MEYDANI SK. NO:9
canish@servis.arcelik.com.tr

İZNİK

Telefon: 02247576050
BEYLER MAH. ATATÜRK CAD. NO:158
hakan.ozkurt@servis.arcelik.com.tr

GÜRSU

Telefon: 02243710429
İSTİKLAL MAH. AŞIK VEYSEL CAD. NO:66/A
yalcinb@servis.arcelik.com.tr

YENİŞEHİR

Telefon: 02247732323
ÇAYIR MAH. BURSA CAD. NO:37/B
ozaym@servis.arcelik.com.tr

KARACABEY

Telefon: 02246769555
TAVŞANLI MAH. 60. SK. NO:7
erol.adas@servis.arcelik.com.tr

M.KEMALPAŞA

Telefon: 02246132648
SELİMİYE MAH. OPERATÖR DR. İLHAMİ ŞENAL SK. NO:22
yeniuludag@servis.arcelik.com.tr

ORHANGAZİ

Telefon: 02245732986
ARAPZADE MAH. ORHANBEY CAD. NO:56
dagdeleno@servis.arcelik.com.tr

Bursa Altus beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; Bursa bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. Bursa Altus ekibi servis olarak, Altus markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Bursa'da Altus ürünlerinde arıza olan müşteriler, Altus teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, Bursa Altus kombi bakım ve Bursa Altus kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

Bursa Altus Servisi Bursa Altus Servisi 444 63 33 5 1 yorum 5.00

√ Bursa Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Bursa Altus Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Altus beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Bursa Altus kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Bursa Altus teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Bursa Altus teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Bursa'da Altus ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Bursa Altus teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü Bursa Altus Teknik Servis Hizmeti

Bursa'da Altus teknik - tamir servisi olarak Bursa’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Altus kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Bursa Altus Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

Bursa Altus Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. Bursa Altus Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Altus kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Altus teknik servis, bozulan Altus yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Altus klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Altus Bursa teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Altus teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Altus Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Bursa Altus teknik servisi olarak çözüm sunulan Altus ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Altus kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Altus kombi ateşleme yapmıyor, Altus kombi fan motoru arızası. Altus kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi ana eşanjör arızası.  Altus kombi basınç tankı hava kontrolü, Altus kombi sesli çalışıyor, Altus kombi arızaları. Altus kombi e1 arızası çözüm, Altus kombi e4 arızası resetleme,  Altus ruby kombi su basma musluğu. Altus kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Altus kombi ep arızası nedir, Altus doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Altus kombi Anakart , Altus elektronik kart tamiri, Altus buzdolaplarında buzlanma sorunu, Altus buzdolabı motoru çalışmıyor.  Altus buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Altus buzdolabı ayarı, Altus çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Altus bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Altus bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Altus klimalarda çalışmama sorunu, Altus çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Altus buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Altus bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Altus çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Altus fırınlarda ısınmama sorunu, Altus Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Altus klima demontajı ve montaj, Altus klima sökme takma, Altus klimacı, Altus klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. Bursa Altus arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Altus teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Altus marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Altus kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Bursa Altus Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını Bursa Altus klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Bursa’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla Bursa Altus Servisi Hizmetleri

Bursa Altus teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Altus Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.