Diyarbakır Altus Teknik ServisiDiyarbakır Teknik Servis
Teknik Servis

Altus Teknik Servis, Diyarbakır bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

Diyarbakır Altus Kombi Servisi
Kombi Servisi

Altus Kombi servisi, Diyarbakır Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Altus teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Diyarbakır Altus Klima Servisi
Klima Servisi

Altus Klima Servisi, Diyarbakır Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Altus teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Altus Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

Diyarbakır İlçelerindeki Altus Servisi Asağıda Listenemektedir...


Diyarbakır Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi.: 444 0 888

DİYARBAKIR (LUNAPARK)

Telefon: 04122243899
MEZOPOTAMYA MAH. 608 SK.
feyteknik@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (BATIKENT)

Telefon: 04122342222
KOŞUYOLU SUNAY CAD. GÜNGÖR APT. ALTI NO:67
abdullah.saka@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (SEKİZ) NAKLİYE MONTAJ

Telefon: 04122904071
BAĞCILAR MAH. ORHAN DOĞAN CAD. ENÇ YAPI ALTI NO:35
dbakir.nakliye@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (YENİŞEHİR)

Telefon: 04122238898
HİNDİBABA 1. SK. CEYLAN 2 APT.


DİYARBAKIR (BAĞLAR)

Telefon: 04122343085
MEVLANA HALİT MAH. HATBOYU CAD. 415. SK. ŞENGÜL 3 APT. ALTI NO:22/A
buhane@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (SEKİZ) NAKLİYE MONTAJ

Telefon: 04122904071
BAĞCILAR MAH. ORHAN DOĞAN CAD. ENÇ YAPI ALTI NO:35
dbakir.nakliye@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (URFAYOLU)

Telefon: 04122230999
BAĞCILAR MAH. 1105 SK. SERİNEVLER SİT. A-BLOK ALTI NO:20-C
diyarbakir.urfayolu@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (KOŞUYOLU)

Telefon: 04122343283
AYDIN ARSLAN BLV. ÇİÇEK APT. ALTI
azizoglum@servis.arcelik.com.tr

DİYARBAKIR (KAYAPINAR)

Telefon: 04122572673
DİCLEKENT BLV. 200. SK. IŞIK APT. ALTI
engin.ariz@servis.arcelik.com.tr

ERGANİ

Telefon: 04126113884
KEMALİYE MAH. ALTIN SK. NO:38
nihaty@servis.arcelik.com.tr

ÇERMİK

Telefon: 04124614445
ÇUKUR MAH. ZÜMRÜT CAD. BEYKONAKLARI SİT. B BLOK NO:4
haci.demirci@servis.arcelik.com.tr

LİCE

Telefon: 04128612220
KELVAN MAH. MÜMİNAĞA CAD. CAN A.V.M. ALTI NO:3
menaf.eser@servis.arcelik.com.tr

SİLVAN

Telefon: 04127114800
BAĞLAR MAH. EĞİTİM CAD. TAYFUR 4 APT. NO:5
erme@servis.arcelik.com.tr

BİSMİL

Telefon: 04124151422
KURTULUŞ MAH. BARIŞ BLV. ATİLLA YAPI NO:42/20
hbd.bismil@servis.arcelik.com.tr

KULP ŞUBE

Telefon: 04128312221
TURGUT ÖZAL MAH. DİYARBAKIR CAD. NO:181
kulp@servis.arcelik.com.tr

ÇINAR ŞUBE

Telefon: 04125112122
CUMHURİYET MAH. ANAFARTALAR CAD. KAYIKÇI 6 APT. ALTI NO:1/B
cinar.diyarbakir@servis.arcelik.com.tr

Diyarbakır Altus beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; Diyarbakır bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. Diyarbakır Altus ekibi servis olarak, Altus markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Diyarbakır'da Altus ürünlerinde arıza olan müşteriler, Altus teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, Diyarbakır Altus kombi bakım ve Diyarbakır Altus kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

Diyarbakır Altus Servisi Diyarbakır Altus Servisi 444 63 33 5 1 yorum 5.00

√ Diyarbakır Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Diyarbakır Altus Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Altus beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Diyarbakır Altus kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Diyarbakır Altus teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Diyarbakır Altus teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Diyarbakır'da Altus ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Diyarbakır Altus teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü Diyarbakır Altus Teknik Servis Hizmeti

Diyarbakır'da Altus teknik - tamir servisi olarak Diyarbakır’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Altus kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Diyarbakır Altus Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

Diyarbakır Altus Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. Diyarbakır Altus Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Altus kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Altus teknik servis, bozulan Altus yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Altus klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Altus Diyarbakır teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Altus teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Altus Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Diyarbakır Altus teknik servisi olarak çözüm sunulan Altus ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Altus kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Altus kombi ateşleme yapmıyor, Altus kombi fan motoru arızası. Altus kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi ana eşanjör arızası.  Altus kombi basınç tankı hava kontrolü, Altus kombi sesli çalışıyor, Altus kombi arızaları. Altus kombi e1 arızası çözüm, Altus kombi e4 arızası resetleme,  Altus ruby kombi su basma musluğu. Altus kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Altus kombi ep arızası nedir, Altus doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Altus kombi Anakart , Altus elektronik kart tamiri, Altus buzdolaplarında buzlanma sorunu, Altus buzdolabı motoru çalışmıyor.  Altus buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Altus buzdolabı ayarı, Altus çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Altus bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Altus bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Altus klimalarda çalışmama sorunu, Altus çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Altus buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Altus bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Altus çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Altus fırınlarda ısınmama sorunu, Altus Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Altus klima demontajı ve montaj, Altus klima sökme takma, Altus klimacı, Altus klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. Diyarbakır Altus arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Altus teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Altus marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Altus kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Diyarbakır Altus Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını Diyarbakır Altus klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Diyarbakır’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla Diyarbakır Altus Servisi Hizmetleri

Diyarbakır Altus teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Altus Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.