Gaziantep Ferroli Teknik ServisiGaziantep Teknik Servis
Teknik Servis

Ferroli Teknik Servis, Gaziantep bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren Ferroli servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi
Kombi Servisi

Ferroli Kombi servisi, Gaziantep Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Ferroli teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gaziantep Ferroli Klima Servisi
Klima Servisi

Ferroli Klima Servisi, Gaziantep Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Ferroli teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Ferroli Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

Gaziantep İlçelerindeki Ferroli Teknik Servisleri Asağıda Listenemektedir...

.


Merkez
Aydın Isıtma Ve Soğutma
Telefon: 0342 360 35 00
Branş: Kombi + Klima + Termosifon

Buz Teknik
Telefon: 0 342 336 62 94
Branş: Kombi +Termosifon

Ayaz Soğutma Ve Isıtma
Telefon: 0 342 338 54 44
Branş: Kombi + Kazan Brulör + Yoğuşmali Kazan + Klima + Chiller Pompasi + Termosifon

Nizip
Bigmay Teknik
Telefon: 0342 518 00 88
Branş: Kombi + Klima + Termosifon

Gaziantep Ferroli Teknik Servisi Telefonu: 444 40 01

Gaziantep Ferroli beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; Gaziantep bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. Gaziantep Ferroli ekibi servis olarak, Ferroli markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Gaziantep'da Ferroli ürünlerinde arıza olan müşteriler, Ferroli teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, Gaziantep Ferroli kombi bakım ve Gaziantep Ferroli kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

Gaziantep Ferroli Servisi Gaziantep Ferroli Servisi 4444444 5 1 yorum 5.00

Ferroli kombi kullanıcılarının en çok karşılaştığı arıza kodları

Ferroli Kombi Brülör ateşleme yapmıyor. Gaz yok. Kombiye normal gaz akışını kontrol ediniz. ve havanın borulardan tahliye edildiğinden emin olunuz .Elektrot tespit/ateşleme hatası . Elektrot kablo tesisatını kontrol edin. ve doğru konumlanmış olduğundan ve herhangi bir kalıntı içermediğinden emin olunuz. Arızalı gaz valfı Gaz valfını kontrol ediniz ve değiştiriniz.

Brülör kapalı. sinyali varken alev var. Elektrot arızası. iyonizasyon elektrot kablolarını kontrol ediniz .Kart arızası Kartı kontrol ediniz.

Ferroli Kombi Aşırı-sıcaklık korumasının devreye girmesi. Isıtma sensörü hasar görmüştür .Isıtma sensörünün doğru konumlandırılmış ve düzgün çalıştığından emin olunuz. Sistemde su devir-daimi (sirkülasyon) yok Sirkülatörü kontrol ediniz. Sistemde hava var Sistemin havasını boşaltınız.

Ferroli Kombi Hava basıncı düşürücü 25 saniye içinde yeterli bir minimum değer alamıyor. Basınç düşürücü kablo tesisatı hatalı. Kablo tesisatını kontrol ediniz Bacanın ebatları yanlıştır. veya tıkalı durumdadır. Bacanın temizliğin .

Ferroli Kombi Kablo tesisatında/ bağlantılarında sorun X5 konnektörünün üzerindeki köprü bağlı değil (4 ve 5 terminalleri) Kablo tesisatını kontrol ediniz .

Ferroli Kombi Çıkış sensörü 1 arızası. Sensör hasarlı Sensörün kablo tesisatını kontrol ediniz veya sensörü değiştiriniz. Kablo tesisatında kısa-devre Kablolarda kopukluk var .

Ferroli Kombi Sıcak su devresinin sensöründe arıza Sensör hasarlı Sensörün kablo tesisatını kontrol ediniz veya sensörü değiştiriniz. Kablo tesisatında kısa-devre Kablolarda kopukluk var .

Ferroli Kombi Kazan bölmesi sensöründe arıza. Sensör hasarlı Sensörün kablo tesisatını kontrol ediniz veya sensörü değiştiriniz. Kablo tesisatında kısa-devre Kablolarda kopukluk var.

Ferroli Kombi Çıkış sensörü 2 arızası Sensör hasarlı Sensörün kablo tesisatını kontrol ediniz veya sensörü değiştiriniz. Kablo tesisatında kısa-devre Kablolarda kopukluk var

Ferroli Kombi Ateşleme aşamasından sonra alev yetersizliği. Gaz sisteminde düşük basınç Gaz basıncını kontrol ediniz. Brülör minimum basınç kalibrasyonu Basınç değerlerini kontrol ediniz .

Ferroli Kombi Hava sinyali korumasının devreye girmesi Son 15 dakika içerisinde 5 kez F05 arızası F05 arızasına bakınız.

Ferroli Kombi Besleme gerilimi 170V’dan az. Elektrik úebekesi problemi Elektrik sistemini/tesisatını kontrol ediniz.

Ferroli Kombi Şebeke frekansı anormal Elektrik úebekesi problemi Elektrik sistemini/tesisatını kontrol ediniz.

Ferroli Kombi Sistem su basıncı do÷ru de÷il Basınç çok düúük Sistemi doldurunuz/yükleme yapınız Sensör hasarlı Sensörü kontrol ediniz.

Ferroli Kombi Harici sensör arızası Sensör hasarlı veya kablo bağlantılarında kısa-devre Sensörün kablo tesisatını kontrol ediniz veya sensörü değiştiriniz Sıcaklık akışı aktivasyonundan sonra sensörün bağlantısı kesilmiştir Harici sensör bağlantısını tekrar yapınız veya sıcaklık akışını devre dışı bırakınız.

Ferroli Kombi Sistem su basıncı doğru değil. Basınç çok yüksek Sistemi kontrol ediniz .Emniyet valfını kontrol ediniz. Genleşme tankını kontrol ediniz.

Ferroli Kombi Sensörlerin konumlandırılması Çıkış sensörünün boru ile bağlantısı kesilmiş Isıtma sensörünün doğru konumlandırılmış ve düzgün çalıştığından emin olunuz .

Ferroli Kombi Isıtma sensöründe anormallik Sensör hasarlı Sensörü değiştiriniz .

Ferroli Kombi Eşanjör korumasının devreye girmesi. Sistemde H2O (su) devir-daimi yok Sirkülatörü kontrol ediniz .Sistemde hava var Sistemin havasını boşaltınız .

Ferroli Kombi Sistem su basıncı sensöründe arıza Kablolarda kopukluk var Kablo tesisatını kontrol ediniz .

Ferroli Kombi Modureg arızası Kablolarda kopukluk var Kablo tesisatını kontrol ediniz .

√ Gaziantep Ferroli Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Gaziantep Ferroli Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Ferroli beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Gaziantep Ferroli kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Gaziantep Ferroli teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Gaziantep Ferroli teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Gaziantep'da Ferroli ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Gaziantep Ferroli teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü Gaziantep Ferroli Teknik Servis Hizmeti

Gaziantep'da Ferroli teknik - tamir servisi olarak Gaziantep’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Ferroli kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Gaziantep Ferroli Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

Gaziantep Ferroli Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. Gaziantep Ferroli Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Ferroli kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Ferroli teknik servis, bozulan Ferroli yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Ferroli klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Ferroli Gaziantep teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Ferroli teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Ferroli Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Gaziantep Ferroli teknik servisi olarak çözüm sunulan Ferroli ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Ferroli kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Ferroli kombi ateşleme yapmıyor, Ferroli kombi fan motoru arızası. Ferroli kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Ferroli kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Ferroli kombi ana eşanjör arızası.  Ferroli kombi basınç tankı hava kontrolü, Ferroli kombi sesli çalışıyor, Ferroli kombi arızaları. Ferroli kombi e1 arızası çözüm, Ferroli kombi e4 arızası resetleme,  Ferroli ruby kombi su basma musluğu. Ferroli kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Ferroli kombi ep arızası nedir, Ferroli doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Ferroli kombi Anakart , Ferroli elektronik kart tamiri, Ferroli buzdolaplarında buzlanma sorunu, Ferroli buzdolabı motoru çalışmıyor.  Ferroli buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Ferroli buzdolabı ayarı, Ferroli çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Ferroli bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Ferroli bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Ferroli klimalarda çalışmama sorunu, Ferroli çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Ferroli buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Ferroli bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Ferroli çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Ferroli fırınlarda ısınmama sorunu, Ferroli Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Ferroli klima demontajı ve montaj, Ferroli klima sökme takma, Ferroli klimacı, Ferroli klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. Gaziantep Ferroli arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Ferroli teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Ferroli marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Ferroli kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Gaziantep Ferroli Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını Gaziantep Ferroli klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Gaziantep’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla Gaziantep Ferroli Servisi Hizmetleri

Gaziantep Ferroli teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Ferroli Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.