İstanbul Maktek Teknik Servisiİstanbul İlçelerindeki Maktek Servisi Asağıda Listenemektedir...


MUSTAFA SOYÖZ
Yetkili : MUSTAFA SOYÖZ
Telefonu: 0 212 445 19 15
Cep Telefonu: 0 532 365 35 26
Adres: DEMİRKAPI MAH.İNÖNÜ CAD.2.SOK.NO.37/A
BAĞCILAR - İSTANBUL

ADA TEKNİK SERVİS
Yetkili : İSMAİL KOYUN
Telefonu: 0 212 625 30 90
Cep Telefonu: 0 555 984 03 14
Adres: MURATPAŞA MAH. CİCOZ YOLU ERGENE SOK. NO.2/C
BAYRAMPAŞA - İSTANBUL

BURAK TEKNİK
Yetkili : RECEP TUNCALI
Telefonu: 0 212 579 70 70
Cep Telefonu: 0 530 245 45 45
Adres: YAKUPLU MAH.OSMANGAZİ CAD.38.SK.NO:1/3
BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL

ÇAĞDAŞ TEKNİK HİDROFOR SİSTEMLERİ
Yetkili : MEHMET ALİ YÜCEER
Telefonu: 0 212 881 56 79
Cep Telefonu: 0 532 502 07 19
Adres: İNÖNÜ CAD. NO.69 MİMAR SİNAN
BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL

MEGATEK DOĞALGAZ
Yetkili : HÜSEYİN AKDOĞAN
Telefonu: 0 216 344 90 94
Cep Telefonu: 0 535 428 18 27
Adres: ESENEVLER MAH. TALATPAŞA CD. DALGIÇ SK. NO:22
ÜMRANİYE - İSTANBUL

ÇABA SERVİS
Yetkili : HAMZA SARIKAYA
Telefonu: 0 212 511 09 01
Cep Telefonu: 0 535 566 44 44
Adres: YILDIRIM BEYAZIT CAD. ERENLER SOK. NO.16/1
YENİBOSNA - İSTANBUL

MAKTEK İSTANBUL

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Yetkili : TURGAY GENCER
Telefonu: 0 212 546 73 67
Cep Telefonu: 0 530 972 79 36
Adres: SEYİT NİZAM MAH. DEMİRCİLER SİTESİ 7. CAD. NO.68
ZEYTİNBURNU - İSTANBUL

İstanbul Maktek Kombi Yetkili Servisi Telefonu: 0850 441 42 00

Maktek Müşteri Hizmetleri Hattı, hafta içi 08:30 -18:30 arasında hizmet vermektedir.

İstanbul Maktek beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; İstanbul bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. İstanbul Maktek ekibi servis olarak, Maktek markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. İstanbul'da Maktek ürünlerinde arıza olan müşteriler, Maktek teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, İstanbul Maktek kombi bakım ve İstanbul Maktek kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Maktek Servisi İstanbul Maktek Servisi 444 999 0 5 1 yorum 5.00

√ İstanbul Maktek Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

İstanbul Maktek Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Maktek beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. İstanbul Maktek kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin İstanbul Maktek teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. İstanbul Maktek teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece İstanbul'da Maktek ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. İstanbul Maktek teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü İstanbul Maktek Teknik Servis Hizmeti

İstanbul'da Maktek teknik - tamir servisi olarak İstanbul’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Maktek kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ İstanbul Maktek Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

İstanbul Maktek Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul Maktek Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Maktek kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Maktek teknik servis, bozulan Maktek yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Maktek klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Maktek İstanbul teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Maktek teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Maktek Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

İstanbul Maktek teknik servisi olarak çözüm sunulan Maktek ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Maktek kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Maktek kombi ateşleme yapmıyor, Maktek kombi fan motoru arızası. Maktek kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Maktek kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Maktek kombi ana eşanjör arızası.  Maktek kombi basınç tankı hava kontrolü, Maktek kombi sesli çalışıyor, Maktek kombi arızaları. Maktek kombi e1 arızası çözüm, Maktek kombi e4 arızası resetleme,  Maktek ruby kombi su basma musluğu. Maktek kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Maktek kombi ep arızası nedir, Maktek doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Maktek kombi Anakart , Maktek elektronik kart tamiri, Maktek buzdolaplarında buzlanma sorunu, Maktek buzdolabı motoru çalışmıyor.  Maktek buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Maktek buzdolabı ayarı, Maktek çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Maktek bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Maktek bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Maktek klimalarda çalışmama sorunu, Maktek çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Maktek buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Maktek bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Maktek çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Maktek fırınlarda ısınmama sorunu, Maktek Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Maktek klima demontajı ve montaj, Maktek klima sökme takma, Maktek klimacı, Maktek klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. İstanbul Maktek arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Maktek teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Maktek marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Maktek kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. İstanbul Maktek Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını İstanbul Maktek klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. İstanbul’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla İstanbul Maktek Servisi Hizmetleri

İstanbul Maktek teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Maktek Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.