İzmir Klima Servisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]


İzmir Klima Servisi Yetkili Servisi
TR
Sektör : İzmir Klima Teknik Servis
İlçe : İzmir
Şehir :
İzmir.
Telefonu :
Adres :
1844 4 karşıyaka
Yetkili / Özel : UZMAN KOMBİ SERVİSİ
Firma :

İzmir Klima Servisi

Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
yorum bölümüncen firmanızın adres telefonu ve email adresinizi bildiriniz...
İzmir Klima Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Klima beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Klima servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.İzmir Klima Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Klima Servis Bakım Tamir Montaj Klima Kombi Servisi Klima Klima Servisi İzmir Bakım Tamir Montaj Klima Tamir Klima Servisi Klima Montaj Klima Bakım Klima Kumanda
tr
38000
TR
izmir klima servisi,izmir klima servisi karşıyaka,izmir klima servisi hatay,izmir çiğli klima servisi,izmir alsancak klima servisi,izmir klima bakım servisi,izmir klima bakım servisleri,izmir buca klima servisi,

İzmir Klima Servisi ∼ İlçe Seçiniz

Kuruluş olarak müşterilerden 7/24 gelen arıza çağrı kaydı yarımıyla arızaya ön teşhisi koymaktayız. Bu sayede siz müşterilerimize daha faydalı çözümler bulabiliyoruz.,izmir beyaz eşya klima servisi,izmir klima montaj servisi,klima izmir merkez servisi,izmir klima teknik servis,izmir bozyaka klima servisi,klima temizlik servisi izmir,klima temizliği servisi izmir.

Teknolojik Donanım !

İzmir Klima Servisi, Değişen teknoloji beyaz eşya alanında yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Şirketimizde çalışmakta olan personel gelişen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler.

Hızlı Servis Hizmeti !

İzmir Klima Servisi, Ürününüz bozulduğu zaman Teknik Servisi. çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli. Süratli çözüm için teknik servisimiz siz müşterilere çevrenizdeki en yakın servis aracını ulaştıracaktır.

1 Yıl Garanti !

İzmir Klima Servisi, Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ile değiştirilen yedek parça 1 yıl garantili olup bu periyot zarfında siz müşterilerimizin karşılacağı problemle eksiksiz bir biçimde uğraşmaktayız. Bizler bakış açımız kullandıgınız cihazların sorunsuz, sağlıklı olmasını sağlamaktır.

Donanımlı Araçlar !

İzmir Klima Servisi, Araçlarımızda en çok kullanıma ihtiyaç duyulan aygıtları temin ederek üstelik beyaz eşyalarınızı evinizde, iş yerinizde hasarını gidererek en süratli hizmeti oluşturmaya uğraşıyoruz.

Uzman Teknisyenler !

İzmir Klima Servisi, Çalışanlarımız Her marka kombiler, Beyaz Eşya, Klima, teknik Servis.Uzman Teknik Servis,bahsinde profesyoneldir. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaları ve daha önceden karşılaştıkları arızalardan edindikleri tecrübe ile daha çabuk çözümler sunmaktadırlar.klima servisi izmir bornova,klima servisi izmir bayraklı,.

Klima Servis Hizmetlerimiz

Telefon numaramızdan bize ulaşın, size en yakın Klima servis ekibimizi yönlendirelim.

3 thoughts on “İzmir Klima Servisi”

  1. Sayın yetkili,

    3 adet salon tipi ve 2 adet split klima bakımı için teklif gönderilmesi konusunda desteğinizi rica ederiz.

    Saygılarımla

  2. Merhabalar, 9 ve 24 binlik iki adet klima şu andaki mevcut yerinden sökülüp bir alttaki daireye takılacak.Fiat bilgisi almak istiyorum,Tarafıma bilgi verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir