[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Demirdöküm Servisi Yetkili Servisi
Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
40
Sektör : Demirdöküm Teknik Servis
İlçe : Karşıyaka
Şehir :
izmir
Telefonu :
Adres :
Latife Hanım Cad. 1879 Sk. No: 45/A Karşıyaka
Yetkili / Özel : DEMİRDÖKÜM YETKİLİ SERVİS, Kombi Servisi İzmir
Firma :

Karşıyaka Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Demirdöküm beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Demirdöküm servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Karşıyaka Demirdöküm Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Demirdöküm Servis Bakım Tamir Montaj Demirdöküm Kombi Servisi Demirdöküm Klima Servisi Demirdöküm Kombi Servisi Bakım Tamir Montaj Demirdöküm Kombi Bakım Demirdöküm Klima Servisi Demirdöküm Kombi Oda termostatı Servisi Demirdöküm Kombi Oda termostatı Servisi Demirdöküm Klima Kumanda
tr
38000
TR

demirdokum klima kombi servisi
karşıyaka demirdöküm servisi

4 yorum

  1. İşini bilen bir ekip.Temiz iş çıkarıyorlar.Güven sağladılar.Doğrusu neyse onu yapan ,gözü cambazlıkta olmayan son derece dürüst kişiler gelenler.Telefonları rehberimde kayıtlı gerektiğinde arayış içerisinde olmuyorum.Kendilerine buradan da teşekkür ediyorum.

  2. Gelen ustamıza ve yardımcısına çok teşekkürler. Ne dedilerse onu yaptılar işçilikleri güzel insanlıkları güzel klimayla ilgili sorun yaşayanlara tavsiye ediyorum.

  3. Merhaba. Karsiyaka Bahcelievler semtinde oturuyorum.Demirdöküm Nitron kombi kullaniyorum. Kadir Usta’yı geçen yıl bu site sayesinde buldum. Ne zaman arasam sağolsun gelir. Malum havalar soğuduğunda kombisiz olmuyor bir de küçük bir çocuğunuz var ise. Kombi ile ilgili bir sıkıntınız var ise gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*