Konya Altus Teknik ServisiKonya Teknik Servis
Teknik Servis

Altus Teknik Servis, Konya bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

Konya Altus Kombi Servisi
Kombi Servisi

Altus Kombi servisi, Konya Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Altus teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Konya Altus Klima Servisi
Klima Servisi

Altus Klima Servisi, Konya Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Altus teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Altus Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

Konya İlçelerindeki Altus Servisi Asağıda Listenemektedir...


Konya Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi.: 444 0 888

KONYA (MERAM)

Telefon: 03323511000
AZİZİYE MAH. AZİZİYE CAD. AYANBEY SK. NO:14/A
kavuncun@servis.arcelik.com.tr

KULU

Telefon: 03326414296
CAMİKEBİR MAH. JANDARMA SK. ŞÖLEN APT. NO:32/A
eyup.kandemir@servis.arcelik.com.tr

KONYA (EREĞLİ)

Telefon: 03327131292
GÜLBAHÇE MAH. ÜÇGÖZ CAD. ABS2 APT. ALTI NO:119
mehmet.sen@servis.arcelik.com.tr

CİHANBEYLİ ŞUBE

Telefon: 03326732401
GÖKTEPE MAH. MUSTAFA KERİMOĞLU CAD. NO:9/A
kulu.cihanbeyli@servis.arcelik.com.tr

KONYA (FERİTPAŞA)

Telefon: 03322352298
FERİTPAŞA MAH. KERKÜK CAD. DAMLA SİT. ALTI NO:21/A
ongunm@servis.arcelik.com.tr

ILGIN

Telefon: 03328825787
MİLLİ EGEMENLİK MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CAD. NO:69
abidin.akalin@servis.arcelik.com.tr

KONYA (SELÇUKLU)

Telefon: 03322371616
MUSALLABAĞLARI MAH. NALÇACI CAD. EKBER SK. NO:1
aydoganb@servis.arcelik.com.tr

AKŞEHİR (MERKEZ)

Telefon: 03328121460
KİLECİ MAH. ŞEHİT YAŞAR SOYLU SK. NO:3/A
buyukbayara@servis.arcelik.com.tr

KONYA (KARATAY)

Telefon: 03323510290
KUZGUNKAVAK MAH. SULTANVELED CAD. NO:34/A-B
ismail.kacar@servis.arcelik.com.tr

KONYA (BEŞ) NAKLİYE MONTAJ

Telefon: 03322333200
HOROZLUHAN MAH. ÇİFTEGÖL SK. NO:62
arbetekkonya@servis.arcelik.com.tr

BOZKIR

Telefon: 03324262259
YUKARI MAH. CAMİ CAD. NO:80/A
huseyinuyar@servis.arcelik.com.tr

BEYŞEHİR

Telefon: 03325127284
HACIARMAĞAN MAH. ANTALYA CAD. NO:76/A
s.karakullukcu@servis.arcelik.com.tr

SEYDİŞEHİR

Telefon: 03325822807
HACI SEYİT ALİ MAH. 153065 SK. NO:37
durmusali.senarslan@servis.arcelik.com.tr

Konya Altus beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; Konya bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. Konya Altus ekibi servis olarak, Altus markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Konya'da Altus ürünlerinde arıza olan müşteriler, Altus teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, Konya Altus kombi bakım ve Konya Altus kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

Konya Altus Servisi Konya Altus Servisi 444 63 33 5 1 yorum 5.00

√ Konya Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Konya Altus Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Altus beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. Konya Altus kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin Konya Altus teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. Konya Altus teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece Konya'da Altus ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Konya Altus teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü Konya Altus Teknik Servis Hizmeti

Konya'da Altus teknik - tamir servisi olarak Konya’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Altus kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Konya Altus Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

Konya Altus Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. Konya Altus Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Altus kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Altus teknik servis, bozulan Altus yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Altus klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Altus Konya teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Altus teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Altus Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Konya Altus teknik servisi olarak çözüm sunulan Altus ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Altus kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Altus kombi ateşleme yapmıyor, Altus kombi fan motoru arızası. Altus kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Altus kombi ana eşanjör arızası.  Altus kombi basınç tankı hava kontrolü, Altus kombi sesli çalışıyor, Altus kombi arızaları. Altus kombi e1 arızası çözüm, Altus kombi e4 arızası resetleme,  Altus ruby kombi su basma musluğu. Altus kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Altus kombi ep arızası nedir, Altus doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Altus kombi Anakart , Altus elektronik kart tamiri, Altus buzdolaplarında buzlanma sorunu, Altus buzdolabı motoru çalışmıyor.  Altus buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Altus buzdolabı ayarı, Altus çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Altus bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Altus bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Altus klimalarda çalışmama sorunu, Altus çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Altus buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Altus bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Altus çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Altus fırınlarda ısınmama sorunu, Altus Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Altus klima demontajı ve montaj, Altus klima sökme takma, Altus klimacı, Altus klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. Konya Altus arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Altus teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Altus marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Altus kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Konya Altus Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını Konya Altus klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Konya’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla Konya Altus Servisi Hizmetleri

Konya Altus teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Altus Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.