fbpx

Toshiba Klima Yaz Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?toshiba-klima-soguk-ayari-226x300-1.jpg

Toshiba Klima kumandası kullanımı ve ayarları:

  • Mode tusu ile Cool veya Kar resminde olması gerkiyor ve dereceyi ortam sıcaklığının Altında (18-24)bir derceye ayarlayınız ve Toshiba klimayı çalıştırıp 15 dakika bekleyiniz .
  • 15 dakika içersinde Toshiba klima dış ünite fan ve compressor çalışıp soğuk hava üflemesi gerekir.
  • Toshiba Klimanız normal ılık hava üflüyor ve soğutma yapmıyor ise klimaya gelen elektriği kesip 5 dk sonra tekrar elektrik verip yukardaki işlemi tekrar deneyiniz eğer hala çalışmıyor ise servis çağırınız.

Toshiba Klima Soğuk Yaz Ayarı Nasıl Yapılır?

toshiba-klima-kumanda-sicak-ayari-188x300-1.jpg

Toshiba Klima kumandası kullanımı ve ayarları:

  • Mode tusu ile heat veya güneş resminde olması gerkiyor ve dereceyi ortam sıcaklığının üstünde (24-30)bir derceye ayarlayınız ve klimayı çalıştırıp 15 dakika bekleyiniz .
  • 15 dakika içersinde Toshiba klima ısıtmaya başlamadı ise dış ünite fan çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Toshiba klima çalışmadı ise klimaya gelen elektriği kesip 5 dk sonra tekrar elektrik verip yukardaki işlemi tekrar deneyiniz eğer hala çalışmıyor ise servis çağırınız.
toshiba-servisleri
toshiba klima kumanda,toshiba klima kumandası,toshiba klima kumanda fiyatları,toshiba klima kumandası fiyatı,toshiba klima kumanda işaretleri,toshiba klima kumanda pili,toshiba klima kumanda kodu,toshiba klima kumandası işaretleri,toshiba klima kumanda kullanımı,toshiba klima kumanda sıcak ayarı,toshıba klima kumandası kullanma,toshiba daiseikai klima kumanda,toshiba inverter klima kumanda kullanımı,toshiba klima kumanda kullanma kılavuzu,toshiba klima kumanda ayarları,toshiba klima uzaktan kumanda.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!