Bosch Klima Kumandası Sıcak Soğuk Ayarı

Bosch Klima Kumandası Sıcak Kış Modu Ayarı

bosch kumandaBosch Klima Kumandası Sıcak kış moduna almak için MODE tuşundan güneş resmine ayarlayınız ve derece artı tuşu ile dereceyi 25-30 dereceleri arasında bir değer seçiniz.Klima içersindeki gazın ısınması için kumanda değerleri ile hiç oynamadan 30 dk bekleyiniz. Buşekilde yaptıktan sonra klimanız sıcak üflemesi artarak ısıtmaya başlıyacaktır.

Eğer Çalışmadı ise klimanın sigortasını indirip 5 dk bekletip daha sonra tekrar çalıştırınız.Yukardaki işlemi tekrar ediniz.

Şayet yine ısıtma yapmıyorsa dış ünite motorunun çalışıp çalışmadığına bakılır. Eğer çalışıyor ise klimanızda gaz olmayabilir. Çalışmıyor ise iç ünite sensörü veya iç ünite ve dış ünite arasındaki sinyal kablosunda kopuk olabilir.


Bosch Klima Kumandası
Soğuk Yaz moduna almak için MODE tuşundan Kar resmine ayarlayınız ve derece artı tuşu ile dereceyi 18-22 dereceleri arasında bir değer seçiniz. Buşekilde yaptıktan sonra 5 10 Dk içersinde klimanız soğuk üflemesi artarak soğutmaya başlıyacaktır.Bosch Klima Kumandası Yaz Soğuk Modu Ayarı

Bosch-Klima-Kumandasi-soguk-ayari
Eğer Çalışmadı ise klimanın sigortasını indirip 5 dk bekletip daha sonra tekrar çalıştırınız.Yukardaki işlemi tekrar ediniz.

Şayet yine soğutma yapmıyorsa dış ünite motorunun çalışıp çalışmadığına bakılır. Eğer çalışıyor ise klimanızda gaz olmayabilir. Çalışmıyor ise iç ünite sensörü veya iç ünite ve dış ünite arasındaki sinyal kablosunda kopuk olabilir.

[reklam1]

KONU İLE İLGİLİ SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDEN YAZABİLİRSİNİZ

Bosch Servisi ∼  İl Seçinizbosch klima kumanda kodları bosch klima kumanda kodu bosch klima kumanda kullanma kılavuzu  bosch klima kumanda çeşitleri bosch klima kumanda kullanımı bosch klima fiyatları
bosch inverter klima fiyatları  bosch klima fiyatları 2015 : bosch klima fiyatları 2011 : bosch klima fiyatları 2014 : bosch klima kumanda arızası bosch klima kumandası bosch klima kumandası fiyatları bosch klima kumandası android bosch klima kumandası fahrenayt bosch klima kumandası nasıl resetlenir bosch klima kumanda arıza kodları klima soğuk ayarı kaç derece olmalı klima sıcak ayarı simgesi klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır klima modları klima derecesi nasıl ayarlanır klima soğuk ayarı klima soğuk üflemiyor klima soğuk ayarı nasıl yapılır klima kışın kaç derecede çalıştırılmalı yazın klima derecesi kaç olmalı klimanın en soğuk derecesi kaçtır yazın klima ayarı yazın ideal klima derecesi klima soğukluk derecesi mitsubishi klima sıcakta kaç derece olmalı klima 18 derece

Klima , Kombi, Beyaz Eşya, Buzdolabı, çamaşır mak., Bulaşık Mak, Fırın, Tv Servisi
31 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!