[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bosch kobilerde c1 arızası kombinin hava akışı çalışmadığını gösterir.

bosch kombi c1 arızası nasıl giderilir.?
Hava Akışı Ve Kumanda Mazemeleri Nelerdi Hemen Hatırlayalım

 • Fan
 • Prostat
 • Baca
 • Bakımsız Kombi
 • Ana Kart (Beyin)
 • Bu Seçenekler c1 hatası vermesine neden olabilen parçalardır. Servisimiz tarafından üstteki 4 seçenek kontrol edilir ve eğer sorun yok ise anakart yerinde tamir edilip çalışır durumda 1 yıl garantili servis formu kesilerek müşterimize teslim edilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı c1-arizasi-hatasi-bosch-kombi-1-1024x344.jpg

Konu İle İlgili Sormak istediğiniz soruları Yorum Bölümünden Yazınız…

bosch kombi error veriyor,error hatası,şikayet,kullanma kılavuzu,kombi arızaları,arıza kodları,yoğuşmalı kombi, nasıl, servis.Bosch kombi C1 Arızası

22 yorum

 1. S.A
  16.03.2016 tarihinde evimde bulunan Bosh Kombi için Servisi Kadir Bey geldi. Yaklaşık 2 yıldır C1 ve E9 arızası vardı. Üstelik yetkili servis ve özel servis defalarca çağırdım. Ayrıca farklı bir özel servis her yıl gelip kendilerince “BAKIM” dediği zırvalık için 60 tl alıp gittiler. Ama yazık çok yazık. Kadir Bey bu işi çok iyi yapıyor ve evimde ufak çocuğum var ve ne bakım yapılmış yıllardır ne de bakılmış. İçindeki fandan tutun bacası basınç tankı ve heryeri tertemiz çıkan su ve kir ise simsiyah.
  Kadir bey sağolsun çok güzel temizlik ve bakım yaptı. Şuan ne hata alıyorum ne de kombide sıkıntı var. ayrıca inanın performans yğkseldi kombide pislikten meğerse ısıtmıyormuş bile.
  size tavsiye ederim Kadir beyi kesinlikle. Ayrıca sadece arıza da değil bakım içinde arayın kendisini…..
  % 100 yavsiye ediyorum.

 2. Bosch kombi kullanmaktayım.Silver klasik.Yaklaşık 1 aydır ara ara c1 arızası veriyor.Arada normale dönüyor.Öğrenmek istediğim eğer kart arızası ise arada kart kendiliğinden normale mi dönüyor?Kart tamir ediliyor mu,çünkü pahalı olduğu söyleniyor.Hayırlı işler dilerim…

 3. Merhaba bosch kombi kaloriferde sorunsuz çalışıyor sıcak suyu açınca ateşleme yapmıyor yaklaşık 5-10 saniye sonra c1 arızası veriyor. Fan vs. temizledim. Prosestat takılı kalmıştır diye hortumu çıkarıp üfledim çalıştı. Suyu kapatıp açınca tekrar aynı arızayı verdi. Prosestatı değiştirmem yeterli midir? Kart arızası olma ihtimali var mıdır? Kartta olsa kaloriferde de çalışmazdı diye düşünüyorum. Yada başka bir parçada sıkıntı olma ihtimali var mıdır. Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

 4. merhaba ustam benim kombi c1 hatasi veriyor prostat ve kartı kotrol ettirdim sadece sıcak suda 3 4 dk icinde c1 hatasi veriyor kombi boshc classic silver bilgi verir misiniz

  • kombi alevi sıcak su kullanılırken harlı yandığı için bu arızayı şimdilik sıcak suda görüyorsunuz. elektronik kart tamir olması gerekir zamanla kaloriferde de yapmaya başlıyacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*