Bozyaka Arçelik Servisi, Bozyaka’da arçelik Kombi ve klima bakım, tamir, montaj teknik servis hizmetleri vermektedir.

Arçelik Klima Filitre Temizliği

Bozyaka Arçelik,servis.
Bozyaka Arçelik,servis.

Arçelik klima, kullandıkça klima ön panel kapağı altında klima filtreleri, ortam tozlarını yüzeyinde toplar. Arçelik klima filtrelerini mutlaka 15 günde bir kere temizleyiniz. Toz filtrelerini çıkarmak için öncelikle ön panelin sağ ve sol kanatlarından tutarak kendinize doğru çekiniz ve ön paneli açtıktan sonra filtrelerin alt tırnaklarından tutarak yerinden çıkartınız ve su ile yıkayıp kurulayıp aynı şekilde takınız. Arçelik Klima Toz filtrelerini ve karbon filtrelerini her sene değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Arçelik Kombi Filitre Temizliği

Arçelik Kombi Kullanım süresi içerisinde mutlaka her sene tesisat filtre temizliği yapılması gerekir. Çünkü, Kombi petekleri demir olması sebebiyle içerisindeki su ile tortu kir ve paslar oluşmakta bu paslar pompa tesisat suyu devir daim ettiği için filtreye birikir. Filtre tıkalı olması sebebiyle kombi daha çok doğalgaz tüketmesine ve daha az ısınmanıza sebep olacaktır. Özel Bozyaka Arçelik kombi servisi olarak, Mutlaka arçelik kombi filtreleri her yıl kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bozyaka Arçelik Teknik Servis

Bozyaka Arçelik servisi, kalite teknik servis anlayışı ile işimizin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Arçelik Klima ve Arçelik kombi cihazlarınız için bakım, tamir, arıza ve montaj hizmeti vermektedir. Arçelik Kombi Bakımı ve Arçelik Klima bakımlarında bizden teklif almadan karar vermeyiniz. Bozyaka arçelik teknik servis her yıl bakımlarda kampanyalarımız olmaktadır. Yaz ve kış ayları başında firmamızdan kampanyalar hakkında bilgi alınız.

Faydalı Linkler: Bozyaka Petek temizleme hizmeti ve Bozyaka Haberleri için Tıklayınız.