Buca Grundig Servisi

Buca Grundig Servisi, Klima, Kombi , Beyaz Eşya , Elektronik, Elektrikli Ev Aletleri ve ankastere ürünleriniz için hizmet veren firma adres telefon bilgileri.

Arçelik Servisi Yetkili Servisi

reklam

TR
Sektör : Teknik Servis
İlçe : Buca
Şehir :
İzmir
Telefon :
Adres :
Menderes Cd.No:94/B
Yetkili / Özel : GRUNDİG YETKİLİ SERVİSİ
Firma :

Buca Grundig Servisi

Buca Grundig Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için grundig servis ihtiyaçlarınızda teknik servis hizmeti vermektedir.Buca Grundig Servisi, grundig etkili servisi bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefon ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz.
tr
38000
TR
Link : https://servisiiz.com/buca-grundig-servisi/
Menderes Cd.No:94/B

Buca Grundig Servisi

BUCA BELEDİYE
Menderes Cd.No:94/B

0232 452 27 27

 

BUCA(ÜÇKUYULAR)
204/2 SOKAK NO:19

0232 453 30 30

Buca Grundig Servisi

Buca Grundig Servisi, bucada grundig kombi Grundig klimanın bakım teknik tamir arıza kumanda servisi size en yakın servis telefonu ve adres bilgileri. Buca grundig servisi. servis, buca servis tel, buca izmir,üçkuyular” street=”BUCA”

Buca Grundig servisi, sizin için kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Kombi klima beyazeşya cihazlarini yaz- kış sürekli olarak kullanmaktayız. Hayatımızda büyük öneme sahip olan bu cihazlar yazın banyo yapmak için kullansak da kışın ısınmamızda büyük rol oynuyor. Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır.

Yılda ya da iki yılda bir mutlaka buca Grundig kombi servisi çağırarak bakım yapıldığında sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız.

 

Klima , Kombi, Beyaz Eşya, Buzdolabı, çamaşır mak., Bulaşık Mak, Fırın, Tv Servisi
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!