Arçelik servisi olarak müşterilerimiz için Çiğli ilçesinde servisi hizmeti veriyoruz. Firma olarak Arçelik markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştiriyoruz. Arçelik ürünlerinde arıza olan müşterilerimiz servis numaralarımızı kullanarak firmamıza ulaştıklarında bakım ve tamir hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Yerinde Bakım ve Tamir Hizmeti

Arçelik servisi olarak evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştiriyoruz. Bunun için müşterilerimizin bizlere ulaşması yeterli oluyor. Ayrıca firma olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Böylece müşterilerimiz eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Elemanlarımız eşyaları yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm bulamadıklarında merkezimize getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti

Arçelik servisi olarak Çiğli’nin neresine olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım yapıyoruz.

Garantili Yedek Parça Hizmeti

Arçelik servisi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için teknik servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Elemanlarımız beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da elemanlarımız bozulan parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Böylece klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan firmamız bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece servisimizi tercih eden müşterilerimiz orijinal yedek parça hizmeti dışında garantili ürüne sahip olmuş oluyorlar.

Arçelik Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

Arçelik servisi olarak Çiğli ilçesine teknik servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin kullandıkları Arçelik ürünlerinde karşılaştıkları sorunları gidermek için belge sahibi servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz.

Çiğli Arçelik servisi olarak çözüm bulduğumuz Arçelik ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır;

  • Arçelik buzdolaplarında buzlanma sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu
  • Arçelik bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu
  • Arçelik kombilerde ısıtmama sorunu
  • Arçelik klimalarda çalışmama sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu
  • Arçelik buzdolaplarında sesli çalışma sorunu
  • Arçelik bulaşık makineleri çalışmama sorunu
  • Arçelik çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu
  • Arçelik fırınlarda pişirmeme sorunu

Çiğli halkına bu gibi sorunlarda çözümler sunan firmamız bu çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Arçelik servisi olarak tamir hizmetlerimiz dışında Arçelik marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti veriyoruz. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz.

Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmama ya da arıza gibi sorunlar yaşatabiliyorlar. Bizler verdiğimiz hizmetle bunu ortadan kaldırıyoruz. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar.

Ayrıca baca fanları ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Firma olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyoruz. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz.

Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar.

Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. Çiğli’de yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

Uygun Fiyatlarla Çiğli Arçelik Servis Hizmetleri

Arçelik servisi olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Böylece servisi ihtiyacı duyan müşterilerimizin bütçelerine yük olmamaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerimizle gerekse de fiyatlarımızla müşterilerimizin servisimizden memnun olmasını amaçlıyoruz.