[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Samsung Servisi Yetkili Servisi
Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
TR
Sektör : Samsung Teknik Servis
İlçe : Çiğli
Şehir :
İzmir
Telefonu :
Yetkili / Özel : SAMSUNG YETKİLİ SERVİS
Firma :

Çiğli Samsung Servisi

Çiğli Samsung Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Samsung beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Samsung servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Çiğli Samsung Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Samsung Servis Bakım Tamir Montaj Samsung Kombi Servisi Samsung Klima Servisi Samsung Kombi Servisi Bakım Tamir Montaj Samsung Kombi Bakım Samsung Klima Servisi Samsung Kombi Oda termostatı Servisi Samsung Kombi Oda termostatı Servisi Samsung Klima Kumanda
tr
38000
TR

Çiğli Samsung Servisi

Çiğli Samsung Servisi,size en yakın servis.çiğli de her samsung klima özel teknik servisi veren firmamız tarafından yapılan her iş için 1 yıl garanti veriyoruz.

1 yorum

  1. Önce 02323616184 numarayı aradım.İlk aradığımda açıldı, dahili numaraya yönlendirildim ama uygun servisi bilemedim, santrali bekledim ancak bir süre sonra telefon yüzüme kapandı. İkinci arayışımda, önerildiği şekilde dahili numaralardan birini tuşladım; gene cevap alamadım, telefon kapandı.Sonra 6 dakika içinde (13.38-13.44)dört defa,bu kez verilen 05342754938 no.lu GSM telefonunu aradım; lutfedip açan olmadı.Oysa ki, evimdeki mevcut Samsung TV’nin ses arızasını bildirecek, yardım isteyecektim.Büyük bir ciddiyetsizlik; müşteri olarak ciddiye alınmadığım kanaatine ulaştım, büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Müşteri memnuniyetim sıfır. Teessüflerimi bildiririm.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*