Sizlere firmamızın hizmet verdiği Çiğli Vestel servisi hakkında bilgiler vereceğiz. Firmamız uzun yıllardan beri İzmir’in güzel ilçesi Çiğli’de siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Firmamız sizlere birçok farklı ürünlerde servis hizmetleri sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri sizlere kısaca yazalım.

Kombi,Klima,gibi ürünlerinizin arızalanması ve bozulması durumunda firmamız her daim sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sizin de kullanmış olduğunuz eşyalarınız arıza yaptıysa bize sabit telefonlarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bizlere telefon numaramızdan ulaştığınız zaman sizlere sunmuş olduğumuz arıza formunu doldurunuz.

Bu arıza formunu doldurmanız sizlerin arıza yapmış ürününüze en kısa sürede ulaşmamızı ve hızlı bir şekilde yapmamızı sağlayacaktır. Sizde Çiğli Vestel Servisi olarak bütün teknik servis hizmetlerinizi firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Deneyimli ustalarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Ödemeleri Nasıl Yapabilirsiniz?

Firmamız Çiğli Vestel Servisinden yararlanan müşterilerimiz ödemelerini birçok seçenekleri tercih ederek yapabilirler. Firmamız müşterilerimize ödeme kolaylıkları sağlıyor. Ödemelerinizi ister firmamıza gelerek kredi kartı veya peşin olarak yapabilirsiniz, isterseniz ise kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Her zaman müşterilerimize firma olarak ödeme seçenekleri sunuyoruz. Peşin olarak ödeme yapmak isteyen müşterilerimize ise firmamızın indirimleri söz konusu oluyor..

1 Yıl Garantili Çiğli Vestel Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti

Firmamıza yaptırmış olduğunuz Vestel beyaz eşya ürünlerinize firmamız parça değişimlerinde ürünlerinizi 1 yıl garanti kapsamına alıyor. 1 yıl içerisinde tekrar firmamıza yaptıracağınız beyaz eşya ürününüzü ücret vermeden rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Sizden hiçbir şekilde firma çalışanları ücret istemeyecektir. Sadece garanti belgenizi göstermeniz yeterli olacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti verirken kullandığınız ürününüzü ilk aldığınız günkü gibi sağlam bir şekilde vermeyi taahhüt ediyor. Sizde gönül rahatlığı ile firmamız Çiğli Vestel Servisini arayarak arızalanan ürününüz bizlere yaptırabilirsiniz.

Deneyimli ve Uzman Çiğli Teknik Servis Personeli

Firmamız Çiğli Vestel Servisinde çalışan personellerimiz işinin ehli ve gayet tecrübeli ustalardan oluşuyor. Firma teknik servis personellerimiz arıza yapan ürünün arızasını en kısa sürede tespit ederek sizlere arızanın ne olduğunu ve neler yapılması gerektiğini bildiriyor.

Firmamız her zaman işinde ustalaşmış personellerle çalışmayı tercih eden firmadır. Çünkü müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi kendimize misyon edinmiş bir firmayız. Bu yüzden firmamız çalışanlarının tecrübelerini ve yeteneklerini müşterilerimize en iyi şekilde aktarmasını arzu ediyoruz.

Müşterilerimizin memnun olması bizleri firma olarak daha mutlu ediyor. Her zaman Çiğli Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin emrinde bulunuyoruz. Sizde arızalanan ürününüz için servisimizle irtibata geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Keselerinizi Düşünen Fiyatlandırma-Çiğli Vestel Servisi

Çiğli Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize ürünlerinizin teknik tamir ve bakım servisini ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Hiçbir şekilde sizlere finansal bir yükünü altına sokmuyoruz. Ürününüzün arıza yapmış parçasını uygun fiyatla değiştiriyoruz ve sizlere ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Firmamız her zaman keselerinizi düşünerek sizlere kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yüzden firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Firmamızın telefonlarına ulaşarak bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Çiğli Vestel Servisi İrtibat

Siz değerli müşterilerimiz yazmış olduğumuz bütün bilgileri sabırla okuduğunuz için firma olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Çiğli Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin karşılaşmış olduğu bütün sorunları ve problemleri halletmek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizde karşı karşıya kalmış olduğunuz sorunlar için firmamızın telefonlarından veya internet üzerindeki sitemizden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sorununuzu bizlere söyleyebilirsiniz. Firmamız yetkilileri sizlerin sorunlarını büyük bir sabırla dinleyerek sizler için en uygun çözümün ne olduğunu sizlere bilgi olarak verecektir. Sorun yaşadığınız ürününüzün çıkarmış olduğu arızayı sizlere vereceğimiz arıza kayıt formundan doldurabilirsiniz. Bu formu doldurmanız bizlerin sizin ürününüzü daha çabuk ve hızlı bir şekilde yapmamız için önemli bir yol kat edecektir.

Çünkü sizlere en hızlı şekilde hizmet vermek istiyoruz. Arıza yapmış olan ürününüzü belli bir süre kullanamama durumunuzu göz önünde bulundurarak arızanızı en kısa sürede çözmek istiyoruz. İnternet sitemizden doldurmuş olduğunuz formu firma çalışanlarımız gördükten sonra hızlı bir şekilde işleme alacaklar ve sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Ürününüz ile ilgili arızanın ne olduğunu net bir şekilde ifade etmeniz ve iletişim numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Firma çalışanlarımız sizlerle hemen iletişime geçecek ve evinize teknik servisteki arkadaşlarımızı yönlendirecektir. Sizde bizlere sabit telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde olacağız.