İncesu Baymak Teknik Servisiİncesu Teknik Servis
Teknik Servis

Baymak Teknik Servis, İncesu bölgesinde size en yakın ve en iyi kombi, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir arıza onarım kurulum teknik servis hizmeti veren Baymak servis firmalarını web sitemizde hemen bulabilirsiniz.

İncesu Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi

Kombi servisi, İncesu Kombi Tamir Servisi olarak hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, elektronik kart tamiri, onarımı, oda termostatı ve petek temizleme Baymak teknik servis hizmeti veren en yakın yetkili servisi web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

İncesu Baymak Klima Servisi
Klima Servisi

Baymak Klima Servisi, İncesu Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini Uzman ekiplerle garanti İşçilikle hizmet veren klimacı, montaj, bakım, yedek parça, klima Baymak teknik servis ve yetkili servis hizmeti veren firmaları web sitemizde hızlıca bulabilirsiniz.

Buzdolabı,Çamaşır ve bulaşık Makinesi,Fırın, Davlumbaz,Ankastre Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Baymak Beyaz Eşya Servisi, evinizin vazgeçilmez cihazları arasında bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, televizyon, ankastre fırın, ankastre seti, elektrikli ocak, set üstü ocak tamir bakım arıza onarım kurulum montaj teknik servis hizmeti veren teknik servisleri web sitemizde kolayca bulabilirsiniz..

İncesu Bölgesinde Baymak Teknik Servisleri Asağıda Listenemektedir...


ÇAĞLAR TEKNİK SERVİS
Firma Yetkilisi: TURGUT ÇAĞLAR
Adres:KEMELALTI MAH. ŞEHİTMİRALAY NAZIM BEY BULVARI NO.68/B KAYSERİ/MERKEZ
Telefon: 0352 240 00 80
Hizmet Bölgesi:MERKEZ, İNCESU , MELİKGAZİ , FELAHİYE , ÖZVATAN , TALAS , SARIOĞLAN , AKKIŞLA , BÜNYAN , PINARBAŞI , SARİZ , HARİZ
Cep Telefonu: 0532 791 20 48
Faaliyet Alanı:ISITMA, SOĞUTMA, SU GRUBU,GÜNEŞ ENERJİSİ

TOKLUMAN TEKNİK SERVİS
Firma Yetkilisi: HAKAN TOKLUMAN
Adres:MEVLANA MAH. YAVUZSULTAN SELİM CD. GÖZDE SOK NO:22 TALAS / KAYSERİ
Telefon: 0352 222 13 00
Hizmet Bölgesi:MERKEZ, İNCESU , MELİKGAZİ , FELAHİYE , ÖZVATAN , TALAS , SARIOĞLAN , AKKIŞLA , BÜNYAN , PINARBAŞI , SARİZ , HARİZ
Cep Telefonu: 0545 404 02 35
Faaliyet Alanı:ISITMA, SOĞUTMA, SU GRUBU,GÜNEŞ ENERJİSİ

İncesu Baymak Kombi Yetkili Servis : 444 0 235

Kayseri İncesu Baymak beyaz eşya klima ve kombi teknik servis; İncesu bölgesinde kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi teknik uzman servis hizmeti vermektedir. İncesu Baymak ekibi servis olarak, Baymak markasında beyaz eşya, kombi veya klimaların bakım ve onarımlarını kaliteli bir şeklide gerçekleştirmektedir. İncesu'da Baymak ürünlerinde arıza olan müşteriler, Baymak teknik servis numaralarını kullanarak iletişime geçtiklerinde, İncesu Baymak kombi bakım ve İncesu Baymak kombi tamiri hizmetini gerçekleştirmektedir.

İncesu Baymak Servisi İncesu Baymak Servisi 4444444 5 1 yorum 5.00

√ Kayseri İncesu Baymak Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Kayseri İncesu Baymak Teknik servis, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan Baymak beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım onarım teknik servis hizmetlerini vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirmektedir. İncesu Baymak kombi, beyaz eşya ve klima teknik servis için müşterilerin İncesu Baymak teknik servis numaralarını aranması yeterli oluyor. İncesu Baymak teknik servis olarak yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Böylece İncesu'da Baymak ürünleri kullanan müşterilerin eşyalarının tamir edilip gelmesi için bilinmeyen süre beklemek zorunda kalmıyorlar. Kayseri İncesu Baymak teknik - tamir elemanları kombi ve klima yerinde görerek elektrik, parça ya da kullanım kaynaklı sorunları gideriyorlar. Çok nadir olarak sorunlara yerinde çözüm olmaması durumda servis merkezine getirerek kısa sürede sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

√ Haftanın 7 Günü İncesu Baymak Teknik Servis Hizmeti

Kayseri İncesu'da Baymak teknik - tamir servisi olarak İncesu’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında 7 gün servis hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz Baymak kombi, klima, beyaz eşya arıza onarım ya da bakım ihtiyaçları duyduklarında firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak talepte bulunduklarında istedikleri hizmeti gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz bizlere servisimize ait web sayfasından form doldurarak ulaşabiliyorlar ya da servisimize ait telefon numaralarını kullanarak bizlere ulaşabiliyorlar. Bizlerde talebi aldığımızda belirtilen adrese giderek bakım ya da soruna göre onarım tamir yapıyoruz.

√ Kayseri İncesu Baymak Kombi Yedek Parça Değişim Hizmeti

İncesu Baymak Teknik ekibi olarak beyaz eşya, kombi ya da klimalarda yaşanan sorunlar için yedek parça değişim teknik servis hizmeti vermektedir. İncesu Baymak Elemanları beyaz eşyaların ya da diğer ürünlerin sorunlarını inceliyorlar ve onlara çözümler üretiyorlar. Bazı durumlarda eşyaların Baymak kombi, klima, beyaz eşya yedek parça değişim ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda da Baymak teknik servis, bozulan Baymak yedek parça yerine orijinal yedek parça takarak sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar. Böylece Baymak klima, kombi ya da beyaz eşyalar sorunsuz çalışıyor. Bozulan parçalar için orijinal yedek parça takan Baymak İncesu teknik servis, bu parçalar için garanti de veriyor. Böylece Baymak teknik servisi tercih eden müşteriler orijinal yedek parçada 1 yıl garantiye sahip olmuş oluyorlar.

√ Baymak Ürünlerinde Karşılaşılan Sorunlara Çözüm

İncesu Baymak teknik servisi olarak çözüm sunulan Baymak ürünleri sorunlarından bazıları şunlardır; Baymak kombilerde petekleri ısıtmama sorunu, Baymak kombi ateşleme yapmıyor, Baymak kombi fan motoru arızası. Baymak kombi ana eşanjör tıkanıklığı , Baymak kombi plaka eşanjör tıkanıklığı , Baymak kombi ana eşanjör arızası.  Baymak kombi basınç tankı hava kontrolü, Baymak kombi sesli çalışıyor, Baymak kombi arızaları. Baymak kombi e1 arızası çözüm, Baymak kombi e4 arızası resetleme,  Baymak ruby kombi su basma musluğu. Baymak kombi e6 arızası nasıl giderilir,  Baymak kombi ep arızası nedir, Baymak doğalgaz kombi elektronik kart arıza kodları. Baymak kombi Anakart , Baymak elektronik kart tamiri, Baymak buzdolaplarında buzlanma sorunu, Baymak buzdolabı motoru çalışmıyor.  Baymak buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, Baymak buzdolabı ayarı, Baymak çamaşır makinelerinde su akıtma sorunu çözüm, Baymak bulaşık makinesi lekeleri çıkarmama sorunu. Baymak bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, Baymak klimalarda çalışmama sorunu, Baymak çamaşır makinelerinde su boşaltmama sorunu. Baymak buzdolaplarında sesli çalışma sorunu, Baymak bulaşık makineleri ısıtmama sorunu çözümü. Baymak çamaşır makinelerinde aşırı ses yapma sorunu, Baymak fırınlarda ısınmama sorunu, Baymak Klima  Bakımı ve filtre temizliği, Baymak klima demontajı ve montaj, Baymak klima sökme takma, Baymak klimacı, Baymak klima gaz şarjı ve gaz eksikliği tamamlama arıza ve sorunları tesbit ederek. İncesu Baymak arıza servis çözümleri yerinde tamir hizmeti kapsamında gerçekleştiriyor.

√ Klima Ve Kombiler İçin Bakım Hizmeti

Baymak teknik servis olarak tamir hizmetlerinin dışında Baymak marka kombi ve klimalar için bakım hizmeti vermektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin bakımlarının zamanında yapılması onların kaliteli çalışmasını ve sahiplerini memnun etmelerini sağladığı için gerekli bakımları firma olarak yapıyoruz. Örneğin kombiler bakımları zamanında yapılmadığında kış aylarında kullanıcılara ısıtmamak ya da arıza gibi sorunlar sıcak su gelmemesi veya bir ısınıp bir soğuması gibi ve peteklerin tam ısınmaması ve yakın peteklerin ısınıp uzak peteklerin ısınmaması sorunları yaşatabiliyorlar. Baymak kombi servisleri verdikleri hizmetle bunu ortadan kaldırıyor. Bakım alanında çalışan elemanlarımız mekanlarda kullanılan kombileri inceleyerek onların sıcak su, kalorifer ve bağlantı kontrollerini yapıyorlar. Bunun dışında kombilerde çalışmayı engelleyecek kir ve tozlanma durumlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca baca fanı ve filtreler dahil kontrol edilecek parçaların kontrolünü yaparak kombilerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. İncesu Baymak Kombi Teknik Servisleri olarak müşterilerimiz için kombilerinin bakımlarının en az yılda bir kez yaptırmalarının öneriyor. Böylece istenmeyen arızaların önüne geçileceğine inanıyoruz. Aynı şekilde klimalarında ısıtma ya da soğutma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek içinde klimaların bakımını İncesu Baymak klima bakım elemanlarımızla yapıyoruz. Elemanlarımız klimaların kullandığı hava filtrelerinin kontrolünü ve bakımını yaparak klimaların kaliteli çalışmalarını sağlıyorlar. Ayrıca elemanlarımız klimaların çalışmasını sağlayan kablo ve tesisat kontrolünü de yapıyorlar ve klimaların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Servis firması olarak klima kullanan müşterilerimizin ise gerekli periyodik bakımlarını yılda iki kere yaptırmalarını öneriyoruz. İncesu’da yaşayan kişiler klima ve kombi için bizleri tercih ettiklerinde hizmetimizden memnun kalacaklarını yaptığımız bakımlara güvenerek garanti ediyoruz.

√ Uygun Fiyatlarla İncesu Baymak Servisi Hizmetleri

İncesu Baymak teknik servisleri olarak beyaz eşyaların ya da kombi gibi ısıtma ürünlerin periyodik bakımları ya da onarımları için verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. Böylece Baymak Teknik Servis ihtiyacı duyan müşterilerin bütçelerine yük olmamaya çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla verdiği hizmetleri de kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek hizmetlerle gerekse de fiyatlarla müşterilerimizin servislerinden memnun olmasını amaçlıyor.

Baymak Kombi Hata kodları

Cihaz Baymak Kombi arızaya geçtiğinde, oluşan arızalar ekranda arıza kodları ile gösterilir. Cihaz arızaya geçtiğinde fan çalışmaz, pompa, çalışma moduna göre ilave çalışma süresinde çalışmaya devam edecektir. Arızalar, E ve F kodları ile gösterilen iki gruba ayrılır.


E ile başlayan arıza kodları

Baymak Kombi Arıza Kodu Tanımı

E01: Baymak Kombi Ateşleme hatası

E01:  Baymak Kombi Ateşleme hatası: 3 ateşleme denemesinin ardından brülör devreye girmedinde cihaz E01
arızası verecektir. Reset gerektirir.


E02: Baymak Kombi Sahte alev uyarısı

E02 - Baymak Kombi Sahte alev uyarısı: Isı talebi olmadığında, elektronik kart alev oluştu sinyali algılarsa cihaz

E02 arızası verecektir. Baymak Kombi Reset gerektirir.


E03: Baymak Kombi Aşırı ısınma hatası

E03 – Baymak Kombi Aşırı ısınma hatası: Limit termostat sıcaklık değeri aşıldığında cihaz E03 arızası verecektir.
Reset gerektirir.


E04 / E05 / E06 : Baymak Kombi Hava basınç anahtarı arızası

E04 - Baymak Kombi Hava basınç anahtarı arızası: Hava basınç anahtarı kapalı. Ateşleme öncesinde fan kapalı
konumda iken hava basınç anahtarının açık olduğunu kontrol eder. Aksi durumda arızaya geçecektir.

E05 – Baymak Kombi Hava basınç anahtarı arızası: Hava basınç anahtarı kapatmıyor. Ateşleme öncesinde fan
devreye girdikten sonra 30sn içeride hava basınç anahtarı kapatmazsa cihaz arızaya geçecektir.
E06 – Baymak Kombi Hava basınç anahtarı arızası: Ateşleme sırasında hava basınç anahtarı 5 kez açık konumada
hissedildi. Ateşleme sırasında hava basınç anahtarı “açık” olarak hissedilirse ve 3sn içinde kapalı konuma
geçmezse, ateşleme yeniden başlatılır. 3sn içinde kapalı konuma geçerse, ateşleme süreci devam eder.
Ateşleme süresi benzer şekilde 5 kereden fazla bölünürse, E06 arızası oluşacaktır.


E07: Baymak Kombi Baca termostat kablosu arızası

E07 - Baymak Kombi Baca termostat kablosu arızası: Hermetik modellerde baca termostatı kullanılmamaktadır.
Bu arıza, kablo grubunda temassızlık olması durumunda oluşabilir.


E08: Baymak Kombi Elektronik kart arızası

E08 – Baymak Kombi Elektronik kart arızası: Hissedilen alev seviyesinin beklenen değerlerin dışında olması
durumunda oluşur. Elektronik kartta sorun olduğu anlamına gelir.


E09: Baymak Kombi Gaz valfi geri besleme hatası

E09 - Baymak Kombi Gaz valfi geri besleme hatası: Gaz valfinin elektronik kart komutlarına geri besleme
vermediğinde oluşur.


E12: Baymak Kombi Elektronik kart arızası

E12 - Baymak Kombi Elektronik kart arızası: Elektronik kart EEPROM kontrolünde hata oluşmuştur. Kart
yazılımında sorun olduğunu gösterir.


E21: Baymak Kombi Elekronik kart arızası

E21 - Baymak Elektronik kart arızası: Kart üzerindeki elektronik komponentlerin biirnde hata olduğunu
gösterir.E82: Baymak Kombi İyonizasyon hatası

E82 –Baymak İyonizasyon arızası: Alev kopması veya tam oluşmaması ya da algılanamaması nedeniyle
iyonizasyon hatası olduğunu gösterir. Düşük gaz basıncı ya da kötü gaz, elektrod pozisyonu ya da
topraklama hattındaki bir problemden kaynaklanabilir


F İle Başlayan Baymak Kombi arıza kodları

Baymak Kombi Arıza Kodu Tanımı

F02 Hatalı alev oluşumu

F02 – Hatalı alev oluşumu: gaz valfi açılmadan önce elektronik kart alev sinyali alırsa F02 arızası
oluşacaktır.


F13 Kombi kilitlenme

F13 – Baymak Kombi Kombi kilitlenme : Baymak Kombi Resetleme denemelerinin başarısız olması durumunda, kombi kilitlenecek ve ekranda F13 arızası görüntülececektir. Arızanın geçileceilmesi için elektrik beslemesinin kesilerek tekrar
verilmesi gerekmektedir.


F22 Düşük voltaj arızası

F22 – Düşük voltaj arızası: Besleme gerilimi 170VAC’nin altına düşmesi durumunda F22 arızası
oluşacaktır. Kombi çalışırken oluşması durumunda kombi duracaktır. Voltaj değerinin yükselmesinin
cihazarıza kendiliğinden arızadan çıkacaktır.


F23 Hava basınç anahtarı arızası

F23 – Baymak Kombi Hava basınç anahtarı arızası: Hava basınç anahtarı kapalı. E04 arızası ile benzer bir
arızadır. Ateşleme öncesinde fan kapalı konumda iken hava basınç anahtarının açık olduğunu kontrol eder.
Aksi durumda arızaya geçecektir.


F25 Elektronik kart arızası

F25 - Baymak Kombi Elektronik kart arızası: Elektronik kart yazılımında hata olduğunda oluşur.


F31 Merkezi ısıtma NTC arızası

F31 - Merkezi ısıtma NTC arızası: Merkezi ısıtma NTC’si “-5°C” – “+100°C” aralığının dışında
bir değer okuduğunda oluşur.


F32 Dış hava sensörü arızası

F32 - Baymak Kombi Dış hava sensörü arızası: Dış hava sensörü kısa devre yaparsa ve bu durum 3sn’den uzun
sürerse arıza oluşur.


F33 Kullanım suyu NTC arızası

F33 - Kullanım suyu NTC arızası: Kullanım suyu NTC’si “-5°C” – “+100°C” aralığının dışında
bir değer okuduğunda oluşur.


F37 Düşük su basıncı arızası

F37 - Düşük su basıncı arızası: Merkezi ısıtma tesisat basıncı 0,4 bar’ın altına düştüğünde
oluşacaktır. 3 yollu valf merkezi ısıtma konumuna geçecektir. Basıncın yükselmesinin ardından kombi
arızadan çıkacaktır.


F40 / F47 Su basınç anahtarı arızası

F40 –Yüksek su basıncı arızası: Su basıncı sensörünün neden olduğu yüksek su basıncı hatası. Su
basıncı, maksimum limitinden yüksek. Bu hata modunda pompa kapatılır.


F47 parametre hatası: Elektronik kart su basınç anahtarı ayarlarında hata olduğunda oluşur.


F59 Gaz valfi modulasyon bobin arızası
F59 - Baymak Kombi Gaz valfi modulasyon bobin arızası: Gaz valfi modulasyon bobini ya da kablosunda arıza
olduğunda oluşur.