[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Ariston Kombi Servisi
Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
01
Firma : GÜZEL TEKNIK - İBRAHİM GÜZEL
Sektör : Ariston Teknik Servis
Şehir :
İstanbul
Telefonu :
Adres :
Osmanağa Mah. Misai Milli Sk. No:90/B Kadıköy
Yetkili / Özel : ARİSTON YETKİLİ SERVİS
Firma :

İstanbul Ariston Servisi

İstanbul Ariston Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Ariston beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Ariston servisine ihtiyaçlarınızda Ariston Klima Kombi Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti vermektedir.İstanbul Ariston Servisi, Ariston Servisi bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. İstanbul Ariston Servisi Bakım Tamir Montaj Ariston Kombi Servisi Ariston Klima Servisi
tr
38000
TR
İstanbul Ariston Servisi, olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde aristonlerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.
Ariston servisi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. İstanbul Ariston Servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.
Ariston servisi;
hizmeti alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir
Ariston servisi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda ariston bakımı ve ariston onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız ariston Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir.
ariston, ariston servis, ariston servisi, ariston servisleri, çiğli da ariston servis leri, ariston servis, ariston servisi, ariston tamir servisi, ariston arıza servisi, ariston petek bakımı, ariston servisi, ariston servisi
Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir ariston servisi hizmeti vermektedir.
Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır
Ariston servis firmamız kuruluşundan itibaren ariston Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize ariston bakımı ve ariston onarımı konularında hizmet vermektedir.İstanbul Ariston Servisi, Servis Merkezi ariston bakım ve ariston onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*