[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Protherm Servisi Kombi Servisi
Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
01
Sektör : Protherm Teknik Servis
İlçe : İstanbul
Şehir :
İstanbul
Telefonu :
Yetkili / Özel : PROTHERM YETKİLİ SERVİS
Firma :

İstanbul Protherm Servisi

İstanbul Protherm Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Protherm beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Protherm servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.İstanbul Protherm Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Protherm Servis Bakım Tamir Montaj Protherm Kombi Servisi Protherm Klima Servisi
tr
38000
TR
İstanbul Protherm Servisi, olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde prothermlerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Protherm servisi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. İstanbul Protherm Servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

Protherm servisi;
hizmeti alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir

Protherm servisi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda protherm bakımı ve protherm onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız protherm Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir.
protherm, protherm servis, protherm servisi, protherm servisleri, çiğli da protherm servis leri, protherm servis, protherm servisi, protherm tamir servisi, protherm arıza servisi, protherm petek bakımı, protherm servisi, protherm servisi

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir protherm servisi hizmeti vermektedir.
Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır

Protherm servis firmamız kuruluşundan itibaren protherm Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize protherm bakımı ve protherm onarımı konularında hizmet vermektedir.İstanbul Protherm Servisi, Servis Merkezi protherm bakım ve protherm onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*