İstanbul Vestel Servisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Vestel Yetkili Servisi
TR
Firma : BİRSA ELEKTRONİK SERVİS HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. BEYAZ+KLİMA+ELEKT.+PC
Sektör : Vestel Teknik Servis
İlçe : İstanbul
Şehir :
İstanbul
Telefonu :
Çağrı Merkezi :
Adres :
25.Sk. No:20 İstanbul
Yetkili / Özel : VESTEL YETKİLİ SERVİSİ
Firma :

İstanbul Vestel Servisi

Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
yorum bölümüncen firmanızın adres telefonu ve email adresinizi bildiriniz...
İstanbul Vestel Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran beyaz eşya klima kombi tv cihazları zamanla bakım ve tamirleri için vestel servis ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.İstanbul Vestel Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz.

VESTEL SERVİSİ HİZMETLERİ


tr
38000
TR

İstanbul Vestel Servisi

istanbul-vestel-servisleri

Vestel Servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz vestel olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve Vestel servisiservisi çağrı merkezi ile taleplerinizi kayda almakta dır. Vestel servisi adar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette vestel teknik servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Vestel teknik servis tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Vestel servisi

olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde vestellerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır. Vestel servisi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. Vestel servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.
Vestel servisi;
hizmeti alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir

Vestel servisi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda vestel bakımı ve vestel onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız vestel Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir.
vestel, vestel servis, vestel servisi, vestel servisleri, çiğli da vestel servis leri, vestel servis, vestel servisi, vestel tamir servisi, çiğlida vestel arıza servisi, vestel petek bakımı, vestel servisi, vestel servisi çiğli

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir vestel servisi hizmeti vermektedir.
Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır

vestel servis Firmamız kuruluşundan itibaren vestel Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize vestel bakımı ve vestel onarımı konularında hizmet vermektedir.vestel Servis Merkezi vestel bakım ve vestel onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.

Vestel servisi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.vestel-yetkili-servisi

VESTEL SERVİSİ
Firmamız, müşterilerine uzun yıllardır profesyonel bir vestel servisi hizmeti vermektedir.

VESTEL KLİMA BAKIMI

Periyodik şekilde yapılan vestel klima bakımı cihazınızın en doğru şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Teknisyenlerimiz, müşterilerine her zaman en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir