Karşıyaka Bosch Teknik Servisi

Karşıyaka Bosch Teknik servisi olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturabilmek için yoğun şekilde çalışıyor ve başta Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın olmak üzere kombi ve klima cihazları içinde size kesintisiz bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Karşıyaka Bosch servisi olarak haftanın tüm günlerinde ve her saatte teknik servis ve tamir işlemlerini sizlere hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Garantili Servis Hizmetleri

Teknik servis hizmetleri sunan firmamız ile İzmir Karşıyaka ve çevre bölgelere birinci sınıf hizmeti aralıksız olarak sunuyoruz. Bu kapsamda herhangi bir şekilde sorun oluşturan Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima ve kombi cihazlarına müdahale ediyoruz ve son derece etkin bir servis hizmeti sunuyoruz. Bu şekilde onarım ya da tamir iş ve işlemlerimizde hizmet kalitemizi üst düzeyde tutuyor ve memnuniyetiniz adına çalışıyoruz. Ayrıca parça değişim hizmetlerimizde firma garantisini de sizlere sunuyoruz. Bunun yanında firma olarak montaj ve kurulum hizmetlerini de veriyoruz.

Çalışma İlkelerimiz

Servis hizmetlerimizde belirlediğimiz kalite standartları kapsamında çalışıyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere teknik destek sağlıyoruz.

Çalışma esas ve ilkelerimiz;

  • Sizden gelen çağrılara en kısa sürede yanıt verebilmek için mobil teknik servislerimizle hızlı şekilde müdahalede bulunuyoruz,
  • Alanlarında özel eğitimli uzman olan personel ve teknikerlerimiz ile size kaliteli hizmet sunuyoruz.
  • Yaşadığınız mağduriyeti en hızlı şekilde sonlandırabilmek adına, mümkün olan durumlarda cihaz taşınmadan bulunduğu yerde sorununu gideriyor ve bu şekilde yerinde tamir imkanı sağlıyoruz.
  • Ev ortamında onarımları mümkün bulunmayan cihazları ise evinizden alarak atölyelerimizde, uzman teknikerlerimiz ile hızlı şekilde tamir ediyoruz. Tamir sonrası tüm testleri yapıldıktan sonra cihazı firma olarak tekrar evinize kuruyoruz.
  • Ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet veriyoruz.

İzmir Karşıyaka ilçesinde Bosch marka cihazlara yönelik sunduğumuz onarım, bakım, teknik destek ve montaj hizmetlerinde daima en kaliteli teknik ekipmanlar ile çalışıyoruz.

Yenilikçi Anlayış

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile her konuda edindiğimiz geniş bilgi ve birikimi sizlerin hizmetine sunuyor ve gerçekleştirdiğimiz teknik servis ve tamir işlemlerinde farkımızı gösteriyoruz. Bu birinci sınıf hizmet yanında geniş vizyona sahip bir firma olarak her tür teknolojik yeniliği vakit geçirmeksizin hizmetlerimize entegre ediyoruz. Ar-ge alanına önem veren yenilikçi anlayışımız ile tam donanımlı ve teknolojiye uyumlu atölye, mobil servis araçları ve çalışma tesislerimizde sizlere hizmet veriyoruz.

Raporlama Hizmetleri

İzmir Karşıyaka’de sunduğumuz Bosch markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi ve klima gibi cihazlara yönelik teknik servis ve tamir işlemlerimizde, sorunlarınıza ekonomik ve kalıcı çözümler getiriyoruz. Yapılan her iş sonrası düzenlediğimiz servis raporları ile yapılan tüm iş ve işlemleri, değişen parça varsa bunları detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Bu şekilde sunduğumuz hizmetlere ve değişen parçalara yönelik servis garantisi de sunuyoruz.

Profesyonel ve Güler Yüzlü Hizmet

Karşıyaka Bosch servisi olarak, servis hizmetlerimizde profesyonel yaklaşım ile hareket ediyoruz. Zamanlama konusundaki hassas çalışmamız çerçevesinde, belirlenen süre sonunda mutlaka iş teslimini yapıyor, onarım ya da tamir işlemlerinde ucu açık süreçler ile işi sürüncemede bırakmıyoruz. Hızlı verilen hizmetin değerini biliyor ve en kısa sürede size hizmet vermek adına kesintisiz çalışıyoruz. Verilen tüm servis işlemlerinde daima güler yüzle sizlere hizmet sunuyor ve memnuniyetinizi öncelik olarak belirliyoruz.

Bütçe Dostu Çözümler

Karşıyaka Bosch marka beyaz eşya, kombi ve klima teknik servis ve tamir işlemlerimizde en güvenilir ve en kaliteli hizmeti eksiksiz bir şekilde sunarken fiyatlandırma noktasında da aynı hassasiyet ile hareket ediyoruz. Uygun ve makul fiyatlar dahilinde sunduğumuz hizmetler ile hem güvenilir hem nitelikli hem de bütçe dostu çözümleri sizlere birlikte sunuyoruz. Ayrıca ödeme noktasındaki kolaylıklarımız yanında kapıda kredi kartı ile ödeme tarzı rahatlıkları da sizlerle buluşturuyoruz.

Kolay ve Rahat Ulaşım

Karşıyaka Bosch markalı beyaz eşya, kombi ve klima teknik servis ve tamir işlemleri sunan firmamıza 7/24 tam zamanlı olarak dilediğiniz zaman sizlere hizmete hazır olan çağrı merkezimiz telefon numaraları üzerinden ya da online sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu yollar ile ulaşarak bize ilettiğiniz servis talebine ise firma olarak çok kısa süre içerisinde yanıt veriyor ve en hızlı şekilde üst düzey hizmetimizi size sunuyoruz.

Bosch marka cihazlarınız konusunda bizden alabileceğiniz her türlü bakım, kurulum, onarım hizmetlerinde güvenilir şekilde verilen hizmetin rahatlığını yaşayabiliyor. Sunduğumuz kalıcı çözümler ve garantili onarım hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize tam karşılık bulabiliyorsunuz.

[Total: 1 Average: 5]