Karşıyaka Kombi Servisi

“Karşıyaka Kombi Servisi” için bir cevap

  1. Mehmet oz avatarı
    Mehmet oz

    Kombi tamiri ve bakım hizmeti aldık hem uygun ve hiç bekletmeden servis geldi ve bakım yapildi

Şu anda açık olanlar - En çok oy alanlar - Online tahmini ücret

🛠️ İzmir Teknik Servisleri: Karşıyaka Kombi Servisi
📌 İl : İzmir
📌 İlçe : Karşıyaka
📌 Marka : Kombi
📞 Telefon : 0 536 574 74 12
%💯 Müşteri Memnuniyeti : Güvenilir Servis hizmeti al, hemde 🕧 zamandan kazan.
🔍 Arama Kelimeleri : Kombi, Servis, Kombi,Klima,Beyaz Eşya, Oda Termostatı, Petek temizleme, Elektronik Kart Tamiri.

KARŞIYAKA KOMBİ SERVİSİ

Karşıyaka’da Kombi bakım ve onarım ile petek temizliği alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Amacımız; Kombi bakım onarım ve petek temizliğinde, profesyonel ve hızlı hedefi ıskalamayan profesyonel çözümler sunmaktır..

Karşıyaka kombi, tamir bakım servisi, kullanmakta olduğunuz kombinin markasına bakmaksızın her marka kombi bakım, kombi tamiri, Karşıyaka kombi eşanjör temizleme, kombi petek temizleme hizmetleri vermektedir.

Karşıyaka’da Kombi bozuldu. Ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız, hiç endişe etmenize gerek yok. Karşıyaka kombi teknik servis, hem kaliteli, hem ekonomik, hem de Güvenilir hizmetleriyle size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır .

İşimizin en iyisini yapmak para kazanmaktan daha çok müşteri kazanmayı kendisine İlke edinen firmamızı Hemen arayın.

Karşıyaka Acil Kombi Servisi

Karşıyaka Acil kombi servisi, hafta içi işinde gücünde olan müşterileri unutmadık. Hafta sonu mesai saatleri dışında kombinin arıza yapması durumunda her gün gece 22:00’a kadar gezici Karşıyaka acil Kombi servisi telefonu 0536 5747 4 12 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Tamiri için Karşıyaka kombi, en kısa süreli adresinize ulaşıp kombinin arızayı tespit edip ve arızalı parçaları size gösterip fiyat bilgisi sunduktan sonra sizin de Onayınızı alıp kombiyi en kısa sürede tamir ediyoruz.

Karşıyaka Kombi Tamircisi

Doğalgazla Çalışan cihazlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan biri de kombi arızası dır. Kombi üzerinde arıza kodu belirip anahtar işareti çıkması durumunda öncelikle kombinizi resetleyin.

Kombi resetlemeyi bilmiyorsanız telefon ile Karşıyaka kombi servisini arayıp teknik bilgi alabilir sorunu servis çağırmadan halledebilirsiniz.

Uzaktan müdahale ile çözüm sağlanamazsa gezici Karşıyaka kombi tamiri ekibimiz gelip sorunu yerinde tespit ederek size arıza hakkında bilgi verip kombinizi tamir etmektedir.

Kombi tamiri için çağrı merkezimiz 0 536 574 74 12 numaralı telefonumuzu arayınız.

Karşıyaka Kombi Bakım – Petek Temizleme

Karşıyaka Kombi bakım, her marka kombi yıllık bakımlarını ve tesisat petek temizleme konusunda Karşıyaka’da oturan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bir çok yetkili servis bile cihazın kapağını açıp, kapak tozunu alıp “kombi bakımı yapılmıştır” derler. Oysa kombi bakımında olmazsa olmaz yapılması gereken işlemler mevcuttur. Öncelikle basınç tankı hava ayarı, fan motoru temizliği, yanma odası, filtre temizliği, eşanjör temizliği, peteklerin hava kontrolü, gaz ayarı mutlaka kontrolden geçmesi gereken en önemli faktörlerdir. bunlar yapılmadan kombide bir çok arıza oluşacaktır. Örneğin; kombi petekler çalışırken su basıncı 1,5 bardan 3 bara kadar çıkar, sıcak su bir ısınır bir soğur, petekler yarım ısınır veya bazı petekler ısınır bazı petekler ısınmaz.

Tüm bu Sorunlarla karşılaşmamak için Uzman kombi servisi Karşıyaka telefonunu (0 536 574 74 12) arayıp servis kaydı bırakın. Karşıyaka Kombi bakım, en kısa sürede kombi bakımını yapalım.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


− 5 = 3