Karşıyaka Kombi Servisi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İzmir Klima Servisi
TR
Sektör : İzmir Kombi Teknik Servis
İlçe : Karşıyaka
Şehir :
İzmir
Telefonu :
Firma :

Karşıyaka Kombi Servisi

Firma Bilgileri Yanlış Mı? Düzenle.
yorum bölümüncen firmanızın adres telefonu ve email adresinizi bildiriniz...
Karşıyaka Kombi Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Karşıyaka Kombi Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Servis Bakım Tamir Montaj Kombi Servisi Servisi

İzmir Kombi Bakım Tamir Montaj


tr
38000
TR
Link : http://servisiiz.com/karsiyaka-kombi-servisi/

7 thoughts on “Karşıyaka Kombi Servisi”

  1. Kombi bakımı Servis için gelen arkadaşlar daha evvel de klima montajı ve bakımı için gelmişlerdi. Gayet ustaca ve temiz çalıştıkları için kendilerini bir kez daha davet ettim. Arkadaş çevreme de ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Herkes usta olamaaz. Bu iş için donanım, beceri ve deneyim gerekir. Tekrar tebrik ve teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

  2. Önce Bosch marka kombi bakımı için daha sonra klima arızası için gelen arkadaş temiz, hızlı ve çözüm odaklı çalışmasından ötürü teşekkür ediyorum ve Karşıyaka bölgesinde oturanlara tavsiye ediyorum.

  3. Vaillant marka kombimin tamiri için arkadaşları çağırdım ve akşam saat 20.30da bile gelip hızlı bir şekilde arızayı yerinde giderdiler hızlı ve temiz çalıştıkları için ve yardımcı olduğu için teşekkürler.

  4. Bi kaç kez aynı arızayı yapan klima için, bu seferde google’dan tesadüfü bir numara buldum… yetiș üstadım diye derdimi anlatırken, telefonun karșısındaki kardeșim, öncelikle sesli yardm önerdi, olmazsa geliriz, dedi. Açıkcası pek umudum yoktu, çünkü daha önceki arıza (E2)’nin aynisiydi. Tekrardan klimanin sağına soluna en az 100tl sıkıșmıștr, diye düșünürken, Abdûlkadir kardeșimin telefondan önerdiği yöntemler ișe yaradı… fiili herhangi bir servis hizmeti almadm ama, çok güzel bir dürüstlük dersi aldm. Daha önceden çağirdigim servisci arkadașlar gibi, bu kardeșimizde, hiç bir ișlem yapmadan bu olayı fırsata çevirmedi. Dolayısıyla bu servisin ustalığı hakkında fikir beyan edemem ama, dürüstlük ve insanlık 10numara 5yıldız..

  5. İnternet üzerinden tesadüf buldum.Fakat inanın Pazar günü olmasına rağmen, bizleri mağdur etmemek adına verdikleri sözde zamanında tamirata geldiler. Vaillant marka kombimin sorununu gidermekle kalmayıp, ekstra da yardımcı oldular.Şu an tam randımanlı ısınıyoruz.Ücret konusunda da çok çok uygun. Vaillant servisi 10 Aralığa gün verdi ve ücret de 2 katıydı.Daha ne isteriz ki.Artık evimizin yeni ustası sizlersiniz.Ellerinize sağlık.Bol ,hayırlı kazançlar.Umarım böyle devam edersiniz.

  6. Usta saolsun akşam saat 22:00 geldi. Bosch kombimizin bakımını yaptı Leş gibi olan baca fanını temizledi havası biten genleşme tankına hava bastı gayet makul bir ücretle işini temiz yapan biri ellerine sağlık usta kombi daha verimli çalışmaya başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir