Karşıyaka Kombi Teknik Servisi


Karşıyaka Acil kombi servisi

Karşıyaka Kombi Servisi, kış mevsiminde kombi arıza yapması durumunda, acil kombi tamircisi ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakın. Karşıyaka acil kombi servisi telefonunu hemen arayıp (0 536 574 74 12) kombi servisi talep edebilirsiniz. Karşıyaka acil kombi servisi gece saat 12’ye kadar Karşıyaka nöbetçi kombi tamir, Karşıyaka acil kombi bakımı, Karşıyaka acil kombi yardım servisi hizmeti vermektedir.

Karşıyaka'da kombi servisi telefonu

Acil Kombi arızası gidermek için ne yapmalı?

İlk olarak yapmanız gereken kombinin su basıncının kaç bar olduğunu kontrol edin. Eğer 1,5 barın altındaysa kombinin altındaki Su basma vanası açılın. Kombi su basıncını bir buçuk bara ayarlamanız gerekiyor.

Kombi arıza kodu

Kombi ekranında herhangi bir kombi arıza işaretleri veya anahtar işareti olup olmadığını kontrol ediniz. Ekranda bir kombi arıza kodu belirmişse bu kod üzerinden kullanma kılavuzunda belirtilen arıza sebeplerini, arızanın ne olduğunu anlayabiliriz. Her markanın kendine göre arıza kodları bulunmaktadır. Bu arıza kodları size kombi neden çalışmadığı konusunda yol gösterecektir. 

Kombi resetleme

Karşıyaka kombi arıza servisi, size kombi nasıl resetlenir konusunda telefonda Teknik servisimizden yardım talep edebilirsiniz. Veya şu şekilde kombinizi resetleye bilirsiniz.

  • Kombi ekranındaki tuşlarda reset tuşu varsa reset tuşuna 5 saniye basılı tutup sonra bırakarak kombi resetlenir.
  • Bosch kombilerde reset tuşları 2 tane tuşa basarak 2 tuşun birleşiminden oluşur. Aynı anda ikisine birden basıp 5 saniye bekledikten sonra aynı anda ikisini de bırakmak gerekir.
  • Baymak Beko ve diğer bazı kombilerde R tuşu bulunmaktadır. R tuşuna 5 saniye basıp baktığınıza kombi bu şekilde resetlenir.
  • Kombi resetleme işlemi başarısız oluyor veya bir süre ekran normale gelip daha sonra tekrar yine aynı arıza veriyorsa Uzman Karşıyaka kombi servis ustası sorunu hemen çözüp servis formu keserek 1 yıl garantili olarak kombi tamiri için servis çağırınız.

Kombi Bakımı

 Karşıyaka kombi servis ücretleri

Karşıyaka kombi,tamircisi.
Karşıyaka kombi,tamircisi.

Bütçe dostu Karşıyaka kombi tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz Karşıyaka kombi servis ücretleri ve kombi arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karşıyaka kombi servis ücreti, 2020 yılı için 40 TL dir . Kombi Servis ekibimiz adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz. 

Karşıyaka Acil kombi servisleri telefonu

Faydalı Linkler: Karşıyaka Petek temizleme hizmeti ve Karşıyaka Haberleri için Tıklayınız. 

One thought on “Karşıyaka Kombi Teknik Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir