[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kombi Servisi, Kombi Servis,  Kombi Servisleri, Kombi Yetkili Servisleri, Özel Kombi Servisi,

Garanti Kombi Servis, Kombi Kart Tamiri, Kombi Tamiri, Kombi Tamircileri.

Kombi Servisleri


Kombi Servisi İstanbul
  |   Kombi Servisi Ankara  |    Kombi Servisi İzmir/kombi-servisi/,Kombi Servisi,Kombi Servisi ,kombi servis İletişim Telefonu kombi Çalışmıyor,ısıtmıyor,arıza,kodu,sıcak su vermiyor,sigorta atıyor,su basıncı ayarı,ve daha birçok kunuda size yardımcı oluyoruz.

10 yorum

  1. Slm ben Kırklareli den benim kombim sıcak suyu fazla ısıtmıyor çeşmeyi açık bıraktım kombinin başına gittim derece 39 gelince f5 veriyor birkaç saniye sonra tekrar çalışıyor yine 39 f5 böyle olunca su ısıtmıyor sorun neden olabilir.

  2. Daxom marka hermetik doğalgaz bacalı şofbenim var sıcak su için. Şofben E6 hatası veriyor servisi aradığımda NTC sıcak su hissedici bozulmuştur dediler fakat servisi aradım gelmesi için gelmiyorlar bunun için kendim sipariş verim internetten dedim bulamadım ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Yardım edermisiniz.

  3. Ocak yanmadigi için gaz olup olmadığını kontrol amaçlı kombiyi çalıştırmak istedim o da calismayinya igdaşı aradım bölgemiz genelinde arizadan dolayı gaz kesintisi olduğunu söylediler. Daha sonra gaz açıldı ve ocak çalışmaya başladı ama kombi (marka baymak) E01 arızası verdi yani atesleme yapmıyor. Arastirdigimda R düğmesine basmam gerektiğini öğrendim ama benim kombide öyle bir düğme yoktur ve kim bu Su an çalışmıyor yani isitmiyor arıza kişi devamlı yanıp dönüyor ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*