Konak Bosch Teknik Servisi

İzmir Konak Bosch Teknik Servisleri.


BORNOVA
GÜER D.GAZ DAY.TÜK.MAL.TUR.NAK.SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Yetkili Kişi :GÜNEŞ OSMAN
Cep Telefonu :05066823588
İş Telefonu :02323743969
Adres: ERZENE MH 8.SOK NO:25/E
İZMİR

Konak Bosch Beyaz Eşya, Klima Servis Telefonu: 444 63 33

Konak Bosch Kombi Servis Telefonu: 444 2 474

Konak Bosch Yetkili Matkap Servisi Tel: 444 80 10

Konak Bosch Araba Servis tel: 444 32 11

 • Konak Bosch Servis Telefonu Kaç ?

  Konak Bosch Servisine 444 63 33 kombi-servis telefonu numarasından iletişime geçebilirsiniz...
 • Bosch kombi su basıncı kaç olmalı?

  Bosch Kombi su basıncı kaç olmalı? Kombinin manometresindeki basınç değeri göstergesi 1 ile 2 bar arasında olmalıdır.
 • Bosch Kombi e9 ne demek?

  Bosch kombi E9 arızası ekranda belirdiği durumda, basınç göstergesinin 1 bar'ın altına düştüğü takdirde bu cihazınızın basıncının düşük olduğu anlamına gelir ve cihaza su basıncını 1.5 bar a getiriniz.
 • Bosch kombi resetleme nasıl yapılır?

  Bosch Kombiyi Resetleme ►Bosch kombiyi resetlemek istediğinizde 'reset' düğmesine 5sn basılı tutmanız yeterlidir. Reset tuşuna Bir kez 5sn düğmeye basılı tutmanız sonrasında cihaza reset atmış olursunuz.
 • Bosch kombi kış ayarı nasıl yapılır?

  Kullanmış olduğunuz Bosh kombi ayarı kış moduna alarak çalıştırmak kombinin ön panelinde bulunan kalorifer işaretli ayar düğmesini açınız ve 55 dereceye getirerek o ayarda tutunuz. Evinizde oda termostatını da 24 dereceye ayarlayınız. Daha sonra kullanım suyu ayar düğmesini 45 dereceye getiriniz.
 • Bosch kombi c1 hatası nedir?

  Bosch C1 Arıza Kodu çıktığında kullanıcı olarak pek fazla bir şey yapamaya bilir.Bosch c1 arıza kodu anlamı Fan, hava akışı arızasıdır. Burada hemen fan arızalı diye düşünmeyiniz fan ile birlikte çalışan parçalarında arızalı olduğunda yine aynı kodu alırız. Fan motoru, prosestat ve elektronik anakart'' Bu üç parçadan birisi arızalı olabilir. İzmir Konak bosch kombi servis ile iletişime geçiniz.
 • Bosch kombi c4 hatası nedir?

  Bosch C4 Arıza Kodu çıktığında kullanıcı olarak pek fazla bir şey yapamaya bilir.Bosch c4 arıza kodu anlamı Fan, hava akışı arızasıdır. Burada hemen fan arızalı diye düşünmeyiniz fan ile birlikte çalışan parçalarında arızalı olduğunda yine aynı kodu alırız. Fan motoru, prosestat ve elektronik anakart'' Bu üç parçadan birisi arızalı olabilir.
 • Bosch kombi c6 arızası ne demek?

  Bosch C6 Arıza Kodu çıktığında kullanıcı olarak pek fazla bir şey yapamaya bilir.Bosch c6 arıza kodu anlamı Fan, hava akışı arızasıdır. Burada hemen fan arızalı diye düşünmeyiniz fan ile birlikte çalışan parçalarında arızalı olduğunda yine aynı kodu alırız. Sıralamak Gerekirse Fan Baca prosestat ve ana kart arızası olabilir.
 • Bosch kombi c7 arızası nedir ?

  Bosch Class 2000 W C6 ve C7 Arıza Kodları Fan motoru çalışmadığı zaman ekranda çıkan arıza kodudur. Fan motoruna düşük voltaj geldiği zaman veya fandaki aşırı kirlilikten kaynaklı olarak fanın dönmediğinde açığa çıkan arızadır. Arızanın çözümü için bosch servis çağırınız.
 • Bosch kombi EA ne demek?

  Bosch Kombi EA Arıza Kodu EA arıza kodu ”Alev Oluşmadı” anlamına gelir. Bu hataya bir çok etken sebep olur. Bu etkenler aşağıda sıralanmıştır.
  Gaz vanası açık değil, kombiye gaz gelmiyor.
 • Bosch kombi garanti süresi ne kadar ?

  Bosch Kombiler T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı direktifleri doğrultusunda 2 yıl cihaz garantisine sahiptir..
 • Bosch Kombiler kaç çeşittir?

  Bosch kombiler bacalı ve Hermetik olnası itibariyle 2 ye ayrılır.
 • Bosch Bacalı mı yoksa hermetik kombiyimi tercih etmeliyim?

  kombilerde tıkanıklık olması durumunda patlama olayları yaşanmaktadır. Bu sebepten dolayı Bosch hermetik kombiyi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz ?
 • Bosch Kombinin su basınç ayarı kaçta olmalıdır?

  Manometreden okunacak basınç değerinin 1-2 bar arasında olması gerekmektedir. Bosch kombi gibi hem analog hem dijital manometreye sahip kombilerde bu değerler kolaylıkla takip edilebilir.
 • Bosch Yoğuşmalı Kombi Tavsiye ediyormusunuz ?

  Bosch Yoğuşmalı kombiler normal hermetik kombiye göre % 30 daha az yakıt yakar . Tabiki tavsiye ediyoruz.
 • Bosch Kombide Hangi Markayı tavsiye ediyorsunuz.?

  Mazeme Tedarik ve servis hizmet yaygınlığı olarak en çok tercih edilen marka Bosch Digifel kombiyi tavsiye ediyoruz.
 • Bosch kombi sıcak su ayarı kaç derece olmalı ?

  Bosch Kombiler Sıcak su ayrını vucut ısısına göre ayarlamamız en doğrusu. Eğer sıcak su kullanırken suyu ılıştırıyorsak kombi ısı ayarı yüksek olduğunu gösterir.bizm kendi deneyimlerimize göre 40 dereceyi tavsiye ediyoruz.
 • Bosch Yoğuşmalı kombi Tavsiyesi 2020 ?

  Malzeme Tedarik ve servis hizmet yaygınlığı olarak en çok tercih edilen marka Bosch Digifel Tam Yoğuşmalı kombiyi tavsiye ediyoruz.
 • Bosch kombi mi Buderus mu ?

  Forumlardanda araştırınız en çok arıza yapan bosch ve buderus marka kombilerdir. Boschse kendini kalite konusunda kanıtlamış bir marka ve kombileri de klimaları kadar kaliteli . Mukayese bile etmeden tabiki Bosch Kombiyi tavsiye ediyoruz.
 • Bosch Çift eşanjörlü KOMBİMİ Yoksa tek eşanjörlü KOMBİMİ tercih etmeliyim ?

  Bosch Çift eşanjörlü kombilerde çeşme ısıtma suyu 2. eşanjörden geçtiği için ana eşanjör kireçlenmiyor. 2. eşanjör kireci her bakımda kolaylıkla temizlendiği için kombi uzun vadede masraf çıkarmaz. Bosch Tek eşanjörlü kombilerde çeşme ısıtma suyu ana eşanjörden geçtiği için ana eşanjör kireçleniyor. Ana eşanjör kireci zamanla artıyor ve ana eşanjör temizlenmesi düzen tutmadığı için ana eşanjör değiştirilmesi 1300 tl civarında bir masraf çıkarmaktadır..
 • Bosch Hermetik ve yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir?

  Bosch Hermetik kombi örnek vermek gerekirse normal tencere misali alttan ateş yanıyor üstte eşanjör ısınıyor. Yoğuşmalı kombi ise çelik düdüklü tencere misali gibidir. Hemen ısınması ve suyu ani ısıtması ile çok çabuk ısınması ve az yakması ile her açıdan hermetik kombiye göre %40 lara varan tasarruf sağlamaktadır.
 • Bosch Yoğuşmalı kombi kaç metrekarede kullanılır ?

  Bosch Yoğuşmalı kombiler 50 metrekareden 250 metrekareye kadar kullanılabilir. Müşterilere genelde tavisyemiz coğrafi olarak soğuk iklim olan bir şehirde yaşıyorsanız mutlaka yoğuşmalı kombi almanızı tavsiye ediyoruz. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − = 12