[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Etherea yeni akıllı ısı pompası; evnizde gerçek tasarruf

Yeşil enerjiye dönüşün konfordan vazgeçmek olmadığına inanıyoruz. Panasonic’in, enerji israfını tespit etmek ve %38 oranında azaltmak için insan sensörü ile kontrol programı teknolojisini birleştiren yeni Econavi sistemini sunmasının nedeni budur.
Econavi akıllı çevreci sensörlü Etherea. Nasıl enerji tasarrufu yapabileceğinizi öğrenin. Econavi’de klimanın çalışmasını oda koşullarına göre optimize ederek israfı tespit edebilen ve azaltabilen akıllı İnsan Etkinliği Sensörü ve yeni Gün Işığı Sensörü teknolojileri bulunur. Tek bir düğmeye dokunarak sürekli soğutma, konfor ve rahatlıkla verimli bir şekilde enerji tasarrufu yapabilirsiniz. 1. Yeni Sıcaklık Dalgası. 2. Alan Araması. 3. Etkinlik Algılama. 4. Boş Oda Algılama. 5. Gün Işığı Algılaması
Mevsimsel Verimlilik. Ürün yeni çevreci tasarım gerekliliklerine uygundur. Ekonomik, çevre dostu çalışma yüksek SCOP (Mevsimsel Performans Katsayısı). Orijinal Panasonic İnvertör teknolojisi ve yüksek performanslı kompresör birinci sınıf çalışma verimliliği sağlar. Bu, bir yandan çevrenin korunmasına yardım ederken diğer yandan elektrik faturalarından düşük olmasını sağlar.* Isıtma modunda SCOP, +7°C’de elektrikli ısıtıcılarla karşılaştırıldığında XE/E9-PKE.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*