Pursaklar Vaillant Servisi

Vaillant Servisi Kombi Servisi
TR
Firma :

ROTA TEKNİK

Sektör : Klima Kombi Servis
İlçe : Pursaklar
Şehir :
Ankara
Telefon :
Adres :
Ankara Bölge Servis
Firma :

Pursaklar Vaillant Kombi Servisi

Pursaklar Vaillant Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Vaillant beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Vaillant servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Pursaklar Vaillant Kombi Servisi, bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Vaillant Servis Bakım Tamir Montaj Vaillant Kombi Servisi Vaillant Klima Servisi
tr
38000
TR
Pursaklar  Vaillant Servisi , Pursaklar Vaillant Kombi Servisi
Location-iconPursaklar Vaillant Ankara
Vaillant servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.
Vaillant’ın sektörde bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı servis sistemi sayesinde her servis teknikerinde bulunan el bilgisayarı ve printer’ı kullanarak servis teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

Pursaklar Vaillant Servisi, Firmamız Marka ve logodan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir. garantili cihazlarınız için Pursaklar Vaillant Servisi yetkili servisi arayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!