Çiğli Baymak Teknik Servisi


Baymak ülkemizde kombi, şofben, klima, ısı pompaları ve endüstriyel alanda ısıtma ve soğutma cihazlarında önemli bir yere sahiptir. Çiğli Baymak Servisi olarak tüm ısıtma ve soğutma cihazlarınızda garantili ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Baymak marka ısıtma ve soğutma cihazlarına ait orijinal yedek parça temini sağlayarak bakım ve onarım hizmetleri sağlıyoruz. Kadromuzda bulunan deneyimli personellerimiz ile 7/24 en kaliteli servis hizmetlerini kesintisiz bir şekilde almanızı sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat avantajlarını tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Baymak Klima Servisi Hizmetleri

Klimalar yaşam alanlarında hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Klimalardan hijyenik bir hava elde etmek için periyodik olarak bakımlarının yapılması önemlidir.

Çiğli Baymak Servisi olarak klima sahibi müşterilerimize sunmuş olduğumuz servis hizmetleri;

  • Periyodik klima bakımı
  • Arıza tespiti ve onarımı
  • Klima gazı kontrolü
  • Filtre değişimi
  • Klima temizliği

Gibi yaşam alanlarınızda kaliteli ve ekonomik bir havalandırma koşullarının oluşmasını sağlıyoruz. Klimalarda özellikle filtrelerin bakımı ve değiştirilmesi sağlıklı bir hava elde etmek için önemlidir. Çünkü klimalardan elde edilen havanın tamamı filtrelerden geçmektedir. Klimalar ortamda bulunan havayı emerek filtre etmektedir.

Ortamda bulunan hava içerisinde toz, bakteri, is ve tüy gibi sağlık açısından zararlı oluşumlar bulunmaktadır. Klima filtresinin uzun süre kullanılması bu etkenlerin filtreyi tıkamasına yol açmaktadır. Hatta filtrenin uzun süre kullanılması filtre edilen ve sağlık açısından zararlı maddelerin tekrar ortama salınmasına da yol açmaktadır.

Ayrıca filtrelerin tıkanması ve klima gazının eksilmesi daha fazla güç kullanımı yaratacağından yüksek elektrik faturalarının oluşmasına sebep olmaktadır. Hijyenik ve ekonomik bir klima kullanımı için düzenli filtre değişimi ve klima gazının kontrol edilmesi önemlidir.

Baymak Kombi Servis Hizmetleri

Baymak markasının en fazla tercih edilen ürünlerinden birisi de kombi cihazlarıdır. Çiğli Baymak Servisi olarak her model Baymak kombi bakımı ve orijinal yedek parça temini sağlıyoruz.

Kombilerin ekonomik çalışması ve ısı performansının düşmemesi için yıllık bakımlarının yapılması önemlidir. Servisimizde Baymak marka ısıtıcı ve soğutucular konusunda eğitimli ve deneyimli ekiplerimizle en kaliteli servis hizmetlerini veriyoruz.

Kombilerde yaptığımız periyodik bakımda kombinin temizliği ve gerekli olan parça değişimleri yapılmaktadır. Müşterilerimize değişim yapılacak parçalar hakkında detaylı bilgilendirme yaparak müşterimizin onayını alıyoruz. Kombi cihazlarından yüksek performans elde etmek için yapılması gereken işlemlerden birisi de peteklerin kontrolü ve temizliğidir.

Çünkü peteklerde hava boşluklarının olması ve uzun süre temizlenmemesi ısı kayıplarının oluşmasına yol açmaktadır. Kombi sistemleri kapalı devre olarak suyun ısınmasını ve peteklere gönderilmesini sağlamaktadır. Zamanla sistem içerisinde bulunan suda küf ve tortu oluşumları meydana gelmektedir. Bu oluşumlar hem cihazda bulunan pompa sistemlerinde sorun yaratmakta hem de peteklerin veriminin düşmesine sebep olmaktadır.

Bu sebeple hem daha ekonomik olması hem de daha verimli ısınmak için kombi ve peteklerin bakımını periyodik olarak yaptırmak gerekir.


0 536 574 74 12

Baymak Ani Su Isıtıcıları (Şofben)

Baymak’ın doğalgaz bulunmayan yaşam alanlarında tercih edilen ürünlerinden birisi de şofbenlerdir. Çiğli Baymak Servisi olarak yaşam alanlarında kullanılan şofbenlerin (ani su ısıtıcısı) kurulum, bakım ve onarımlarını kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Şofbenlerde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de rezistans arızalarıdır.

Rezistanslar özellikle şebekeden gelen suların yüksek kireç içermesi sebebiyle kaplanarak ısı kayıplarının yaşanmasına yol açmaktadır. Çiğli Baymak Servisi hizmetlerimizle yaşam alanlarınızda kullanılan şofbenlerin bakımlarını yaparak daha düşük enerji tüketimiyle en yüksek kalitede sıcak su elde etmenizi sağlıyoruz.

Şofbenlerin kurulum aşamasında yapılan en büyük hatalardan birisi de uygun tesisat şartlarının oluşturulmamasıdır. Bu tür elektrik bağlantısı sorunları ölümcül sonuçların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Servisimizde bulunan teknik ekibimiz cihaz bakımı ve sistem bakımı yaparak güvenli bir şekilde şofben kullanmanızı sağlamaktadır.

Çiğli Baymak Servis Hizmetlerimiz

Çiğli Baymak Servis hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde 7/24 ulaşabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz servis hizmetlerinde müşterilerimize en uygun fiyat avantajlarını sağlıyoruz. Baymak marka kombi, klima, şofben ve diğer ürünlerin garantili bir şekilde bakımlarını yapıyoruz. Ürünleriniz için ihtiyaç duyulan tüm orijinal yedek parça temininin sağlıyoruz.

Servis hizmetlerimizde konusunda eğitimli ve deneyim sahibi ekiplerimiz bulunmaktadır. Sunduğumuz teknik hizmetler ve yedek parçalar garanti kapsamındadır. Hizmetlerimizin sunumunda güler yüzlü ve ilgili ekiplerimiz bakım veya onarımı yapılacak ürünler hakkında detaylı işlem bilgilerini müşterilerimize aktarmaktadır.

Müşterilerimizin onayı dışında parça değişimi ve farklı bir işlem uygulanmamaktadır. Çiğli Baymak Servis hizmetlerimizde önceliğimiz kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en uygun fiyat avantajını sunarak memnuniyetlerini kazanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir