Yenimahalle Vaillant Servisi

Vaillant Servisi Kombi Servisi
01
Firma :

ROTA TEKNİK

Sektör : Vaillant Teknik Servis
İlçe : Yenimahalle
Şehir :
Ankara
Telefonu :
Firma :

Yenimahalle Vaillant Servisi

Yenimahalle Vaillant Servisi, hayatınızı kolaylaşyıran Vaillant beyaz eşya klima kombi cihazları zamanla bakım ve tamirleri için Vaillant servisine ihtiyaçlarınızda hizmeti vermektedir.Yenimahalle Vaillant Servisi , bakım tamir montaj ve garanti sürelerince servis talebinde bulunmak için firma iletişim telefonu ve adresini web sitemizden ulaşabilirsiniz. Vaillant Servis Bakım Tamir Montaj Vaillant Kombi Servisi Vaillant Klima Servisi
tr
38000
TR
Yenimahalle Vaillant Servisi , yenimahalle Vaillant Kombi Servisi

Location-iconYenimahalle Vaillant Ankara

TURKUAZ ISI SİSTEMLERİ
ADRES: DEMETEVLER MAH. 6. CAD. NO:16/A-B
TEL: (312) 3348414
FAKS: (312) 3358292

Vaillant servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat verilmektedir.

Vaillant’ın sektörde bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı servis sistemi sayesinde her servis teknikerinde bulunan el bilgisayarı ve printer’ı kullanarak servis teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

Yenimahalle Vaillant Servisi, Firmamız Marka ve logodan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir. garantili cihazlarınız için Yenimahalle Vaillant Servisi yetkili servisi arayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!