Ariston alteas x kombi basınç yükseltme sorunu çözümü

Ariston x kombi basınç yükselme sebepleri
Ariston  x kombi basınç yükselme sebepleri

Ariston kombi basınç yükseltme sorunu yaşıyor sürekli tesisat a su dolduruyorsanız, Muhtemelen basınç tankı hava bitmiş ve kombi bakım zamanı gelmiş demektir Her yıl düzenli olarak kombinin bakım yapılması gereken bazı unsurları var . basınç tankı filtreler gibi yanma odası bunların bir teknik servis tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir uzun zamandır bakım yapılmayan kombilerde bu şekilde sürekli basınç yükselmesi kombi Alttan su akıtması gibi sorunlar yaşarsınız.

Ariston kombi basınç yükselmesi sorunu basınç tankına hava basma v11 su atma sorunu arızası çözümü
Ariston kombi basınç yükselmesi sorunu basınç tankına hava basma v11 su atma sorunu arızası çözümü

Ariston kombi servisi olarak kombinizin su akıtma sorununu ve basınç yükseltme sorunu en kısa sürede ve 1 yıl garantili ile tamir ediyoruz.

Ariston alteas x modelinde bakım yapılmasına rağmen hala basınç yükselme sorunu ve kombi altından su akıtma sorunu ile de karşılaşabilirsiniz bu durumda da kombi Su doldurma musluğu veya plaka eşanjör den tesisata su almasından dolayı su basıncı sürekli yükselir

Ariston alteas x kombi Su doldurma musluğu
Ariston alteas x kombi Su doldurma musluğu

Ariston alteas x kombi basınç yükselmesi sonucu kombi emniyet ventili devreye girerek fazla suyu sistemden tahliye etmektedir.

Ariston alteas x kombi emniyet ventili
Ariston alteas x kombi emniyet ventili

Bu durumda kombi basıncının nereden yükseldiğini tespit edip sorunu çözmek için Uzman Teknik servisimiz sizlere İzmir Ariston servisi olarak yetkili servis kalitesinden daha iyi ve garantili özel servis hizmeti vermekteyiz Ariston teknik servisi iletişim 0 536 574 7412 numaradan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.