Eca Kombi Sıcak Su Gelmiyor Arızası Sebebi Nelerdir?

Eca Kombi sistemi su akış tribunü Arızalı Olması veya Sıcak su tazyiği az olamsın dan kaynaklanabilir. Çoğunlukla Sıcak su sıkıntısı buradan kaynaklanır. Kombi Akış Tribünü değilse, Plaka Eşanjör veya 3 yollu tamir takımından sorun yaşanıyor olabilir.

Kombinin sıcak suyu vermemesi 3 yollu tamir takımından kaynaklanıyor olabilir. Bu arızalı olamsı durumunda sıcak suyu kullanırken peteklerde ısınıyor gibi sorun belirtisi olamsı gerekir. Bu nedenle ilk olarak sıcak suyu açtığınızda en yakın petek ısınıyor mu kontrol edilmelidir. Ayrıca 3 yollu tamir takımı arızalı olduğunda bazen kombinin sağ tarafında su kaçırma sorunları yaşanır kontrol edilmelidir.

^Yollu Motor peteklere giden ve sıcak su çeşmesine giden suya yön vermektedir BuArızalı Olması durumunda çeşmeden sıcak su alamazsınız. Genelde 3 yollu tamir takımı ve 3 yollu motoru 2 si bir değişmesi tavsiye edilir.

Yıllardır Eca Kombi Servis Hizmeti veren Firmamız İZMİR Merkez ilçelerde hizmet vermektedir. İzmir Eca Servisi Telefonu 0 536 574 74 12 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


77 − = 72