Karşıyaka Vaillant Servis

İzmir Karşıyaka Vaillant kombi kullanıcıları için kombilerin bakım, tamir, arıza, oda termostatı montaj, doğal gaz tesisat sorunları  ve petek temizliği için yıllardır Karşıyaka halkına 7/24 garantili olarak ve milli eğitim bakanlığı sertifikalı ustamızla yetkili servis kalitesinde bütçe dostu fiyatlarımızla özel servis hizmeti vermekteyiz.

kombi-servis.gif

Karşıyaka vaillant servisi, kombinizin sıcak su arıza, peteklerin alt kısmı ısıtmaması, kombi altından su akıtması,kombi su basıncı ayarı yapamamanız, vaillant kombi su doldurma musluğunun kırılması gibi sizi üzen yardıma ihtiyacınız olduğu durumda bir telefonla hemen servis gönderip sorunu yerinde çözüyoruz.

Vaillant kombi servis Karşıyaka Bölgeleri

Başta Karşıyaka merkez olmak üzere bostanlı, mavişehir, alaybey, nergis, girne caddesi, aksoy dedebaşı ve diğer mahalleri gezici teknik servis aracımız tam donanımlı yedek parça stokları ile hemen adresinize yönlendiriyoruz.

İzmir Karşıyaka Kombi usta bulamıyorum. Karşıyaka’de vaillant kombimi tamir ettirmek için nerde kombici var diye arıyorsanız, Karşıyaka vaillant servisi telefonu 0536 574 74 12 nolu numaramızdan arayınız. Orjinal yedek parça ile  1 yıl garantili servis formu kesip kombinizi çalıştırıp evinizi en güzel ısıtacak şekilde teslim edelim.

İzmir Karşıyaka vaillant bayilerinden aldığınız kombinin garanti süresi bittikten sonra arıza yapması, bakım ve petek temizliklerinin yapılması için firmamız yetkili servis kalitesinde, bütçenize uygun fiyatlarla özel servis hizmeti vermektedir.

kombi-servis.gif

Yıllarca Kullandığınız kombide mutkala belli başlı tahribatlar su kaçırmaları basınç yükselme ve düşmeleri , su doldurma muslukları ile ilgili ve oda termostatı çalışmaması gibi arızalar mutlaka karşılaşıyor. Önemli olan arızayı en kısa sürede sizi mağdur etmeden sorunu çözmek. Vaillant Kombi Karşıyaka özel teknik servisimiz işimizdeki ustalığımızla sizi mutlu müşteri olarak kazanıp komşu ve akrabalarınızada tavsiye edebileceğiniz servis hizmeti vermektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

82 − 79 =