Bayraklı Kombi Servisi

Bayraklı Acil Kombi Servisi

bayraklı kombi,tamircisi.
bayraklı kombi,tamircisi.

Bayraklı Kombi Servisi, her marka kombi bakım, kombi tamiri, eşanjör temizleme, petek temizleme ve oda termostatı montaj hizmetini sürekli yenileyerek ve geliştirerek bayraklı kombi çalışmalarımıza sizlerin güvenini kazanarak devam etmekteyiz.

Bayraklı Kombi, hizmeti veren Erdal Teknik gece gündüz demeden 7 gün servis hizmeti vermektedir. Özellikle kış aylarında kombi arızası ile karşılaşmamak için şimdiden firmamızı arayarak kombi bakımını yaptırmanızda büyük fayda vardır.

Protherm kombi servisi telefonu

Bayraklı Kombi Tamiri

Yalnızca bayraklı kombi bakımı değil aynı zamanda tamiratı da gerekli ekip ile birlikte sizlere sunmaktayız. Unutmayın kombi bakımı ve servis yapılırken Bayraklı kombi usta tamircisi tarafından yapılmadığı takdir de maddi ve kullanımda aksaklık olarak sorunlar ortaya çıkacaktır.  Bayraklı Kombi Tamiri, Kombide arıza yapabilecek parçaları kombi bakımında mutlaka çıkartıp temizliklerini yaparak Wd-40 tarzı pas sökücü ile ve lifli gres dediğimiz kaliteli gresle parçaların verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Kombi Cihazı, iki cihazın birleşiminden oluşan, kalorifer ve çeşme sıcak su ihtiyacını gideren evlerimizin en çok kullanılan cihazlarıdır. Kombi gaz ile çalıştığı için bir çok tehlike barındırmasından dolayı, bir çok güvenlik kontrol parçaları mevcuttur. Bunlar Limit Termostatı, 3 bar emniyet Anahtarı , Hava Akış Anahtarı (Prosestat) , Basınç Tankı gibi parçalar kombileri güvenli hale getirmektedir. Bayraklı Kombi Servisi, tüm bu konulara hakim olarak yaptığı işin önemi hakkında bilinçli eğitimli teknisyenlerimizle bayraklı kombi tamiri hizmeti sunuyoruz.

Bayraklı Kombi Bakım

Bayraklı Kombi bakım olarak; her yıl kombi bakımlarını kış aylarına girmeden yaptırınız. Kombi Arızaya geçmeden kombi bakımı yapılması kombinin daha sağlıklı sorunsuz ve az gaz tüketmesine sebep olur. Ama, kombi bakımı yapılmadığı takdirde bakımla çözülecek sorunlar, arıza oluşturduğu zaman 2 – 3 katı daha masraflı olmaktadır. Tabi, bu arada yaktığınız doğalgaz da cabası oluyor. Sorunsuz bir kış geçirmek için bayraklı kombi bakım ekibimizi 0 536 574 74 12 numaralı telefondan arayıp randevu alınız.

Bayraklı kombi servis ücretleri

Bütçe dostu Bayraklı kombi tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz Bayraklı kombi servis ücretleri ve kombi arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bayraklı kombi servis ücreti, 2020 yılı için 40 TL dir . Kombi Servis ekibimiz adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz.

Protherm kombi servisi telefonu

Faydalı Linkler: Bayraklı petek temizleme ve Bayraklı Haberleri için Tıklayınız.

[Total: 2 Average: 5]