Bayraklı Kombi Teknik Servisi

Uzman Bayraklı Kombi Teknik Servisi

İzmir Bayraklı Kombi teknik Servisi, size en iyi Bayraklı kombi bakımBayraklı kombi tamiriBayraklı kombi arıza gidermeBayraklı kombi oda termostatı montajı hizmetlerini bütçenize uygun fiyatlarla sunar. Hızlı ve 1 yıl garantili olarak Bayraklı kombi servis formu kesip müşterilerimizin haklarını garanti altına alıyoruz. kombi-servis.gif

 kombi-servis

Bayraklı kombi , uzman ve eğitimli ekibimizle orjinal yedek parçalar kullanarak kombinizde bulunan tüm parçalardan ,kombi baca, Kombi fan motoru, prosestat ( hava akış şalteri), pompa, kombi genleşme tankı, sıcak su ve Kalorifer sensörleri, eşanjör, termostat, plaka eşanjör, sıcak su akış türbini, elektronik anakarta, kadar tüm parçaları ) arıza yapması durumunda Bayraklı kombi servisi yerinde müdahale eder. Evinizin konforu kaçmadan arızalı kombiyi kısa sürede tamir ediyoruz.

Kombi cihazları, hem sıcak su hemde kalorifer sistemini çalıştırdığı için yaz ve kış aylarında sürekli kullanılan cihazlardır. Bayraklı kombi bakımı yıllık olarak yaptırmanız ve 3-4 yılda bir petek temizliği yaptırın. Bu şekilde kombinin daha az arıza çıkarmasına ve % 30 ısı tasarrufu yapmasını sağlayacaktır.

İzmir Bayraklı Acil Kombi Servisi

İzmir Bayraklı  kombi Servisi, acil Bayraklı kombi tamirBayraklı kombi bakım ve Bayraklı kombi onarım hizmetlerini haftanın her günü saat 24.00 a kadar acil kombi teknik ekibimiz bulunmaktadır. Bayraklı’de kombi arıza yapması durumunda Bayraklı kombi tamircisini arayıp telefonda ( 0536 574 74 12 )teknik destek alınız. Bayraklı kombi servis telefonu ile sorun giderilmezse Bayraklı kombi tamircisi gelir. Sorunu yerinde teşhis eder. Arıza ile gerekli bilgilendirmelerden sonra fiyatı onayladıktan sonra gerekli tamiri yapmaktadır.kombi-servis.gif

Bayraklı kombi Bakım Hizmeti

Bayraklı kombi bakım Hizmetini kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir teknik servis anlayışı ile karşılamaktayız.

Kombi bakımını ne zaman yapılmalı. Kombi sıcak su vermiyor neden. Kombi neden gürültülü çalışıyor.Kombi petekleri neden ısıtmıyor. Kombi ısındıkça su akıtıyor neden. Kombi arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.

Kombi servisçiliği ciddi bir iştir. Bu sebeple büyük sorumluluk ister. İşimizi bu bilinçle yapıyoruz. Bayraklı kombi ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Bayraklı  Kombi Servisi Arıza Tespit Ücreti

Bütçe dostu Bayraklı kombi tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz. Bayraklı kombi servis ücretleri ve Bayraklı kombi arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Bayraklı kombi servis arıza tespit ücreti, 2020 yılı için 50 TL dir .

Bayraklı kombi Servis ekibimiz, adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek Bayraklı kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz.

Faydalı Linkler: Bayraklı Vaillant Servisi ve Bayraklı haberleri için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 3