Bornova Kombi Teknik Servisi

Uzman Bornova Kombi Teknik Servisi

İzmir Bornova Kombi teknik Servisi, size en iyi Bornova kombi bakımBornova kombi tamiriBornova kombi arıza gidermeBornova kombi oda termostatı montajı hizmetlerini bütçenize uygun fiyatlarla sunar. Hızlı ve 1 yıl garantili olarak Bornova kombi servis formu kesip müşterilerimizin haklarını garanti altına alıyoruz. kombi-servis.gif

kombi-servis.gif

Bornova kombi , uzman ve eğitimli ekibimizle orjinal yedek parçalar kullanarak kombinizde bulunan tüm parçalardan ,kombi baca, Kombi fan motoru, prosestat ( hava akış şalteri), pompa, kombi genleşme tankı, sıcak su ve Kalorifer sensörleri, eşanjör, termostat, plaka eşanjör, sıcak su akış türbini, elektronik anakarta, kadar tüm parçaları ) arıza yapması durumunda Bornova kombi servisi yerinde müdahale eder. Evinizin konforu kaçmadan arızalı kombiyi kısa sürede tamir ediyoruz..

Kombi cihazları, hem sıcak su hemde kalorifer sistemini çalıştırdığı için yaz ve kış aylarında sürekli kullanılan cihazlardır. Bornova kombi bakımı yıllık olarak yaptırmanız ve 3-4 yılda bir petek temizliği yaptırın. Bu şekilde kombinin daha az arıza çıkarmasına ve % 30 ısı tasarrufu yapmasını sağlayacaktır.

İzmir Bornova Acil Kombi Servisi

İzmir Bornova  kombi Servisi, acil Bornova kombi tamirBornova kombi bakım ve Bornova kombi onarım hizmetlerini haftanın her günü saat 24.00 a kadar acil kombi teknik ekibimiz bulunmaktadır. Bornova’de kombi arıza yapması durumunda Bornova kombi tamircisini arayıp telefonda ( 0536 574 74 12 )teknik destek alınız. Bornova kombi servis telefonu ile sorun giderilmezse Bornova kombi tamircisi gelir. Sorunu yerinde teşhis eder. Arıza ile gerekli bilgilendirmelerden sonra fiyatı onayladıktan sonra gerekli tamiri yapmaktadır.Bornova Kombi Servisi</strong>

Bornova kombi Bakım Hizmeti

Bornova kombi bakım Hizmetini kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir teknik servis anlayışı ile karşılamaktayız.

Kombi bakımını ne zaman yapılmalı. Kombi sıcak su vermiyor neden. Kombi neden gürültülü çalışıyor.Kombi petekleri neden ısıtmıyor. Kombi ısındıkça su akıtıyor neden. Kombi arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.

Kombi servisçiliği ciddi bir iştir. Bu sebeple büyük sorumluluk ister. İşimizi bu bilinçle yapıyoruz. Bornova kombi ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Bornova  Kombi Servisi Arıza Tespit Ücreti

Bütçe dostu Bornova kombi tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz. Bornova kombi servis ücretleri ve Bornova kombi arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Bornova kombi servis arıza tespit ücreti, 2020 yılı için 50 TL dir .

Bornova kombi Servis ekibimiz, adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek Bornova kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz.

Faydalı Linkler: Bornova Vaillant Servisi ve Bornova haberleri için tıklayınız.

1 Yorum “Bornova Kombi Teknik Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 48 = 56