Bornova Kombi Servisi


bornova kombi,tamircisi.
bornova kombi,tamircisi.

İzmir Bornova Kombi Servisi olarak; kombi bakım, kombi tamiri, eşanjör temizleme, petek temizleme, oda termostatı konusunda en doğru ve güvenilir kombi servisi hizmetini sunarak size ayrıcalık yaşatmak için hazırdır.

Kombi hangi marka olursa olsun Bornova kombi servisinden telefonla teknik bilgi ve yardım talep edebilirsiniz. Bornova Kombi tüm marka kombiler için servis vermektedir.

Bornova Kombi Bakım Ücreti

Bornova kombi bakım, her sene mutlaka kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombiler doğalgaz ve elektrikle çalıştığı için ,özellikle gaz valfı, fan motoru, pompa, kalorifer ve sıcak su ısı sensörleri, yanma odası, basınç tankı, ntc, plaka eşanjör, kalorifer filtreleri tıkanması gibi parçalarda kirlenme ve basınç eksilmesi oluşmaktadır. Kirlenme ve basınç tankı hava eksikliği ve gaz ayarlarında kullanmaya ve kir ve kirece karşı mutlaka her yıl Bornova’da kombi bakım tavsiye ediyoruz. Bornova Kombi bakım Ücreti 100 Türk lira dır. Bornova kombi servis arayıp aynı gün veya bir sonraki güne kombi bakım talep edebilirsiniz.

Kombi ve Petek Tesisatın Verimli Çalışması ve uzun ömürlü olması için periyodik olarak bakımı yaptırılmalıdır.

Bornova kombi arıza tespit servis ücreti

Bütçe dostu Bornova kombi tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz Bornova kombi servis ücretleri ve kombi arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bornova kombi servis ücreti, 2020 yılı için 40 TL dir . Kombi Servisi Bornova ekibimiz adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz.

Bornova Doğalgaz Kombi Servis hizmetlerimiz

  • Bornova Kombi Bakım
  • Bornova Kombi tamiri
  • Bornova Dogalgaz Servis
  • Bornova Tesisat filtre temizleme
  • Bornova kombi Eşanjör Temizleme
  • Kombi Oda Termostatı Montajı
  • Kombi Yedek Parça

Uzman Ekibimiz ve Donanımlı Araçlarımızla 7/24 Mobil Servis Hizmeti. – Garantili Parça. Kombi BakımıKombi Arıza, Petek Bakımı, Uygun fiyatlar Kaliteli Hizmet.

Protherm kombi servisi telefonu

Faydalı Linkler: Bornova Petek Temizleme ve Bornova Haberleri için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir