Buca Kombi Servis

Buca kombi, tamir bakım servisi, kullanmakta olduğunuz kombinin markasına bakmaksızın her marka kombi bakımkombi tamiriBuca kombi eşanjör temizlemekombi petek temizleme hizmetleri vermektedir. Buca’da Kombi bozuldu. Ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız, hiç endişe etmenize gerek yok. Buca kombi teknik servis, hem kaliteli, hem ekonomik, hem de Güvenilir hizmetleriyle size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır . İşimizin en iyisini yapmak para kazanmaktan daha çok müşteri kazanmayı kendisine İlke edinen firmamızı Hemen arayın.

kombi-servis.gif
Telefonu: 0 536 574 74 12

Buca Acil Kombi Servisi

Buca Acil kombi servisi, hafta içi işinde gücünde olan müşterileri unutmadık. Hafta sonu mesai saatleri dışında kombinin arıza yapması durumunda her gün gece 24:00’a kadar gezici Buca acil Kombi servisi telefonu 0536 5747 4 12 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombi Tamiri için Buca kombi, en kısa süreli adresinize ulaşıp kombinin arızayı tespit edip ve arızalı parçaları size gösterip fiyat bilgisi sunduktan sonra sizin de Onayınızı alıp kombiyi en kısa sürede tamir ediyoruz.

 

Buca Kombi Tamircisi

Doğalgazla Çalışan cihazlarda sık sık karşılaşılan sorunlardan biri de kombi arızası dır. Kombi üzerinde arıza kodu belirip anahtar işareti çıkması durumunda öncelikle kombinizi resetleyin. Kombi resetlemeyi bilmiyorsanız telefon ile Buca kombi servisini arayıp teknik bilgi alabilir sorunu servis çağırmadan halledebilirsiniz. Uzaktan müdahale ile çözüm sağlanamazsa gezici Buca kombi tamiri ekibimiz gelip sorunu yerinde tespit ederek size arıza hakkında bilgi verip kombinizi tamir etmektedir.Kombi tamiri için çağrı merkezimiz 0 536 574 74 12 numaralı telefonumuzu arayınız.

kombi-servis.gif
Telefonu: 0 536 574 74 12

Buca Kombi Bakım – Petek Temizleme

Buca Kombi bakım, her marka kombi yıllık bakımlarını ve tesisat petek temizleme konusunda Buca’da oturan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bir çok yetkili servis bile cihazın kapağını açıp, kapak tozunu alıp “kombi bakımı yapılmıştır” derler. Oysa kombi bakımında olmazsa olmaz yapılması gereken işlemler mevcuttur. Öncelikle basınç tankı hava ayarı, fan motoru temizliği, yanma odası, filtre temizliği, eşanjör temizliği, peteklerin hava kontrolü, gaz ayarı mutlaka kontrolden geçmesi gereken en önemli faktörlerdir. bunlar yapılmadan kombide bir çok arıza oluşacaktır. Örneğin; kombi petekler çalışırken su basıncı 1,5 bardan 3 bara kadar çıkar, sıcak su bir ısınır bir soğur, petekler yarım ısınır veya bazı petekler ısınır bazı petekler ısınmaz. Tüm bu Sorunlarla karşılaşmamak için Uzman kombi servisi Buca telefonunu (0 536 574 74 12) arayıp servis kaydı bırakın. Buca Kombi bakım, en kısa sürede kombi bakımını yapalım.

kombi-servis.gif
Telefonu: 0 536 574 74 12
kombi-servis.gif
Telefonu: 0 536 574 74 12

 

1 Yorum “Buca Kombi Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

24 − 21 =