Çiğli Maktek Teknik Servisi

Uzman Çiğli Maktek Teknik Servisi

İzmir Çiğli Maktek teknik Servisi, size en iyi Çiğli Maktek bakımÇiğli Maktek kombi tamiriÇiğli Maktek kombi arıza gidermeMaktek Çiğli kombi oda termostatı montajı hizmetlerini bütçenize uygun fiyatlarla sunar. Hızlı ve 1 yıl garantili olarak Çiğli Maktek kombi servis formu kesip müşterilerimizin haklarını garanti altına alıyoruz. kombi-servis.gif

 Maktek kombi-servis

Çiğli Maktek , uzman ve eğitimli ekibimizle orjinal yedek parçalar kullanarak kombinizde bulunan tüm parçalardan ,kombi baca, Maktek Kombi fan motoru, prosestat ( hava akış şalteri), pompa, kombi genleşme tankı, sıcak su ve Kalorifer sensörleri, eşanjör, termostat, plaka eşanjör, sıcak su akış türbini, elektronik anakarta, kadar tüm parçaları ) arıza yapması durumunda Çiğli Maktek servisi yerinde müdahale eder. Evinizin konforu kaçmadan arızalı kombiyi kısa sürede tamir ediyoruz.

Maktek Kombi cihazları, hem sıcak su hemde kalorifer sistemini çalıştırdığı için yaz ve kış aylarında sürekli kullanılan cihazlardır. Çiğli Maktek bakımı yıllık olarak yaptırmanız ve 3-4 yılda bir petek temizliği yaptırın. Bu şekilde kombinin daha az arıza çıkarmasına ve % 30 ısı tasarrufu yapmasını sağlayacaktır.

İzmir Çiğli Acil Maktek Kombi Servisi

İzmir Çiğli  kombi Servisi, acil Çiğli kombi tamirÇiğli kombi bakım ve Çiğli Maktek kombi onarım hizmetlerini haftanın her günü saat 24.00 a kadar acil kombi teknik ekibimiz bulunmaktadır. Çiğli’de kombi arıza yapması durumunda Çiğli Maktek tamircisini arayıp telefonda ( 0536 574 74 12 )teknik destek alınız. Çiğli Maktek servis telefonu ile sorun giderilmezse Çiğli Maktek tamircisi gelir. Sorunu yerinde teşhis eder. Arıza ile gerekli bilgilendirmelerden sonra fiyatı onayladıktan sonra gerekli tamiri yapmaktadır.kombi-servis.gif

Çiğli Maktek Bakım Hizmeti

Çiğli Maktek kombi bakım Hizmetini kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir teknik servis anlayışı ile karşılamaktayız.

Kombi bakımını ne zaman yapılmalı. Kombi sıcak su vermiyor neden. Maktek Kombi neden gürültülü çalışıyor.Maktek Kombi petekleri neden ısıtmıyor. Maktek Kombi ısındıkça su akıtıyor neden. Kombi arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.

Kombi servisçiliği ciddi bir iştir. Bu sebeple büyük sorumluluk ister. İşimizi bu bilinçle yapıyoruz. Çiğli Maktek ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Çiğli Maktek Kombi Servisi Arıza Tespit Ücreti

Bütçe dostu Çiğli Maktek tamircisi kombinizi uygun fiyatlarla ve orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti veriyoruz. Çiğli Maktek servis ücretleri ve Çiğli Maktek arıza fiyatları hakkında servis telefonumuzu ( 0 536 574 74 12) arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Çiğli Maktek servis arıza tespit ücreti, 2020 yılı için 50 TL dir .

Çiğli kombi Servis ekibimiz, adresinize en kısa sürede gelerek kombideki arızayı tespit edip size detaylı bilgi vererek Çiğli kombi arızası mağduriyetinizi en kısa sürede çözüyoruz.

Faydalı Linkler: Çiğli Vaillant Servisi ve Çiğli haberleri için tıklayınız.

kombi Servis
0 536 574 74 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + = 30